Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pirelli P7 ile Bridgestone Potenza arasındaki farklar?

zafa38

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Kafama 2 lastik markası takıldı. Kullananlar veya lastik hakkında geniş bilgiye sahip olanlar bu 2 markadan hangisi üstündür yazabilirlermi? Nedeni + ları - leri ile birlikte rica etsem?

brıdgestone s-03 pp kullanıyorum ıslak ve kuru zemınde muthıs guven verıyor frenlemelerde kızakladıgını gormedım tek sıkıntısı fazla kar yagdıgında ortaya cıkıyor gercı 225/45/17 ebatlarda her markada yasanabılecek bır sıkıntı

P7 hamurunun özelliğini kolay yitiren bi lastik..

bende potenza adrenalin kullanıyorum daha öncede konuşmuştuk forumda konusu bir çok kez geçmişti.lastik ısındıktan sonra iyi yol tutuyor diyebilirim,yagışlı havalarda da tatmin edici.
sert hamur diyorlar uzun km kullanım,konfor az derler ama yol sesinden rahatsız değilim :)

geri gönder Safa o zaman arabayı..
saçmalama ya.. :D :D

hayırlu uğurlu olsun.. ;)

Potenza ile 16" jantta hiç sıkıntı çekmedim memnundum. 17" jantını geniş tabanlı babam kullandı o memnun değildi. 18" Adrenalin kullandım pek memnun kalmadım.

Teşekkürler değerli yorumlarınız için :)

Pirellide P Zero Rosso . Gerisi Yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Geri
Üst Alt