Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black için Boya ya da Kaplama tavsiyesi.

bostancıda llumar var..işcilikleri de güzel ama fiyatları da güzel gibi geldi..cam için sorudğumda 300 lira cam filmine istemişlerdi..bostancı sanayi sitesinde..boyama değil ama kaplama..

bostancıda llumar var..işcilikleri de güzel ama fiyatları da güzel gibi geldi..cam için sorudğumda 300 lira cam filmine istemişlerdi..bostancı sanayi sitesinde..boyama değil ama kaplama..
bostancı sanayideki llumar kaplama yapmaya da mı başlamış?
bir sormak lazım.

:eek:key:
kapı derken?
kapı içlerindeki çıtayı ve hoparlörleri boyatmaktan bahsediyosan şu forumda ilk boyatan benim zaten =)

ben konsolu boyatmaktan bahsediyorum...daha önce gördüğüm kusurlu işçiliklerdeki pütürler zeminin düzgün olmamasından değil, boyanan yerin tozlu bir yer olmasından ve fazla boya sıkılmış olmasından kaynaklanıyordu..
bakalım erya ile görüştüm fiyat aldım..
sanırım eryada yaptıracağım işçilikte bir trim işçiliğinde bir sıkıntı olmasın diye boya işçiliğinden şüpheliyim:confused:
yok olum ondan bahsetmıyorum ben drek kapı konusu dönmüş ona yazdımm

:eek:key:
yok olum ondan bahsetmıyorum ben drek kapı konusu dönmüş ona yazdımm
ulan 3 sayfayı da okudum kapı ile alakalı tek yazı görmedim ya sen bişey içtin ya da ben bişey içtim:D ikimizden birinin kafası iyi =)

var mı başka boyatmaya niyetli olan ?
beraber boyatalım fiyatı düşürelim =)

bostancı sanayideki llumar kaplama yapmaya da mı başlamış?
bir sormak lazım.

ben yanındaki dükkana gitmiştim..o ara baktım..porsche kaplanmıştı..sanki onlara aracımı kaça kaplırsınız diye sordum gibime geliyor..

volkan banada sendeki buçerçeveden lazım nereden alabiliriz acaba

Maslak protex araç kaplamaya 1.400 lira çekti kaplatmayı düşünen bi kaç arkadaşla beraber gidilrse fiyatın düşeceğini tahmin ediorum.3yıl garantili bu arada.

Geri
Üst Alt