Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black için Boya ya da Kaplama tavsiyesi.

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar..
aracımın konsolunu piano black yapmayı düşünüyorum.
standart konsol bu şekilde...

redimensionnementdep101.jpg

istediğim uygulama ise böyle;
5mp0038.jpg

bu işlem basit bir işlem ancak teybin sökülmesi ve teyp tuşlarının da sökülmesi gerekiyor.
bu işlemi anadolu yakasında,fiyatlarda uçmadan yapabilecek işinin ehli, tavsiye edebileceğiniz yerler varsa öğrenmek isterim

folyo kaplama öncelikli tercihimdir geri dönülebilirliği olduğu için,ancak kusursuz işçilik olduğu takdirde boya da olabilir.tavsiyelerinizi bekliyorum.

yakın zamanda yaptırmayı planlıyorum.

Piano black çok daha güzel durmuş bence.
Aracın göğsünü tuvalet masası görünümünden biraz çıkarmış bence.

İstanbulda olsaydım sana benimkini gösterirdim,en azından bir fikir sahibi olurdun :( 250 ye ben hoparlör çerçeveleri,çıtalar dahil (önlü-arkalı) boyatmıştım.Avrupa yakasındaydı tabi boyattıgım yer :)

volkan can da boyattı bir konuş istersen

fiyat ne kadar biliyormusun özgürüm?
fiyattan ziyade işçiliği nasıl?
mesela eryanın boya işçiliği 250 tl fiyata göre kötü...eğer 100 150 ye boyuyor olsaydı o fiyata bu işçilik derdim ama 50gram boya için 250 tl para alıyorlar ve pütürler vs. oluyor...konsolunu boyadıkları pek çok aracı inceledim ve hepsinde bu sıkıntı vardı.

Heryerde boyatabilirsin kardeşim fakat dediğin gibi pütürler kalıyor

fiyat ne kadar biliyormusun özgürüm?
fiyattan ziyade işçiliği nasıl?
mesela eryanın boya işçiliği 250 tl fiyata göre kötü...eğer 100 150 ye boyuyor olsaydı o fiyata bu işçilik derdim ama 50gram boya için 250 tl para alıyorlar ve pütürler vs. oluyor...konsolunu boyadıkları pek çok aracı inceledim ve hepsinde bu sıkıntı vardı.

Fiyat icin bi bilgim yok ama isciligi guzeldi bizim eski arabayi biliyosun murat abininde arabasi da orda yapilmisti gayet yerinde ve guzel olmustu hatta kapi kollari ve hoparlor cevreside yapilmisti
Ama dedigim gibi fiyat icin bi bilgim yok abime bi sor o bilebilir

Fırında boyanırsa pütürler olacağını sanmam.

Geri
Üst Alt