Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black Boyama Arayanlar için..

sarı FR ı yakından ıncelemıstım 10 numara duruyor...

ya benkayadıbıne yaptırmak ıcın gıttım hatta kararlıydım dedıler kı dusun o kadar parca sokulcek boyancak takıldıktan sonra tam oturmuyor cok zor dedı.. ses yapar araba dedı catur cutur oter dedıler vazgctm.cok zor ve sıkıntılı bı uygulamymss sozde

aslında bana da lazım da işte maslak ta..
istanbula gittiğim zaman mutlaka uğramam gereken yer 1. :eek:key:

ya benkayadıbıne yaptırmak ıcın gıttım hatta kararlıydım dedıler kı dusun o kadar parca sokulcek boyancak takıldıktan sonra tam oturmuyor cok zor dedı.. ses yapar araba dedı catur cutur oter dedıler vazgctm.cok zor ve sıkıntılı bı uygulamymss sozde

makyajlı kasaların sökülmesi çok çok kolay o yüzden kim dediyse yanılmış..benim makyajsız kasa aracım ve teybini komple söktürdüm sırf ön paneli çıkartmak için.93240328529 parçaya ayrıldı.ama şimdi hiçbir sorunum yok..
makyajlı kasanın konsol rengi güzel bence ama dokunmaya gerek yok...bizim kasaların konsolu çok kötü bir gri hatta yeşil mi ne olduğu belli değil.ben o yüzden boyattım gayette memnunum

Fotolardakı araba bızım ırfanın arabası ve yakından ınceleyenler cok ıyı ıscılık oldugunu gormustur,adamların ıscılıklerı bayagı ıyı tavsıye ederım yaptırmak ısteyenlere

Bugun servisten birebir renkte double din cercevesi siparisi verdim..eger bulamasaydim ben de boyaticaktim..ama piano black degil..gri..

bana kalırsa ugrasmak ıstememısler

işçilik güzel... düşünülebilir bir kez daha boyatabilirim

Geri
Üst Alt