Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot 407 Almayı Düşünenlerin Dikkatine !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2006 Volkswagen Jetta 1.6 FSI Comfortline sahibiyiz.aracın 3.sahibiyiz 2 el değiştirdi bize gelmeden önce ve 64 bin kmde şuan ne hikmetse arabada hiç bir tıkırtı cızırtı yok tıkırdayan birşey varsa ara sıra vw logolu anahtarlığın çarpıp tak tak etmesi :) hemde aracımız Türkiye'ye ilk gelen partide alınmış genelde ilk gelen partideki arabalar sorunlu olur her taraflarından tıkırtı gelir ama nedense bizde böyle birşey yok

sizin arabaya müşteri arıyorum =)

Zaten bende VW'nin iç aksamı tangır tungur ses yapıyo demişim di mi?

Seat kullanıcılarının da çoğunlukla şikayetçi olduğu şey iç aksamlardan gelen sesler. Kim servise gidipte, göğüsü koltuğu değiştirtebiliyo ses var diye?
Seat'ta Volkswagen çıtası altında üretilen bir marka kullandıkları parçaların çoğu aynı eğer Seat'tan geliyorsa Volkswagen'dende gelmesi gerekir :rolleyes:

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

sizin arabaya müşteri arıyorum =)
ara abi :D jettayla yola devam forever tsi :D

bu arada benim araba cidden tangur tungur olmaya başladı son 1 aydır falan.ama her arabada olabilecek şeyler bunlar.dert etmemek lazım

ayberk bence genel konusmayalım aracımda tas gıbı amrtsorler var ve aracımı 1,5 senedır kullanıyorum ınazar deymesın aracımda cıt yok gecen 2 ay once arka kapıdan ses geldı servıs normaldır dedı bende actım azımı yumdum gozumu adamlar 2 saat ıcınde gerı verdıler aracım cıt yok aracta simdi:) hakkımızı aramamız lazım sonucta corap almıyoruz...

şemuncum yazma nedeni belli olan birsi için uğraşma bence değmez. :)

Seat'ta Volkswagen çıtası altında üretilen bir marka kullandıkları parçaların çoğu aynı eğer Seat'tan geliyorsa Volkswagen'dende gelmesi gerekir :rolleyes:
Tabiki. Zaten Bugatti, Audi, Scania, Porsche, Seat, Skoda, Rolls Royce, vs. hepsinde kullanılan parçalar aynı ve fiyatları da aynı di mi?

Tabiki. Zaten Bugatti, Audi, Scania, Porsche, Seat, Skoda, Rolls Royce, vs. hepsinde kullanılan parçalar aynı ve fiyatları da aynı di mi?
Kullanılan çoğu parça dedim hepsi demedim arada fark var yok değil neyse ya neyin tartışmasını yapıyoruz biz dünyadaki en iyi araçları japonlarla fransızlar üretiyor almanlarla çinliler aynı seviyede senin duymak istediğin cümle buydu konu yine nerden nereye geldi bundan sonra bu konuya cevap yazmayacağım.

az once kuzenım de 407 bakıyorum ne dusunuyorsun demıstı bana dedım pejo alınmaz bu ılanı gorunce bır kez daha dıyorum eskıden 106 ım vardı oda boyleydı benden uzak olsun:D

Kullanılan çoğu parça dedim hepsi demedim arada fark var yok değil neyse ya neyin tartışmasını yapıyoruz biz dünyadaki en iyi araçları japonlarla fransızlar üretiyor almanlarla çinliler aynı seviyede senin duymak istediğin cümle buydu konu yine nerden nereye geldi bundan sonra bu konuya cevap yazmayacağım.
Süpersin. Yazmak istediklerimi çok güzel anlamışsın.

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

tamam tayyar daha sağlam
Sendemi Brütüs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt