Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot 407 Almayı Düşünenlerin Dikkatine !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dünya üzerinde mühendislik tanımı ikiye mi ayrılıyo? Ben 4 senedir Makina Mühendisliği okuyorum, önümüzdeki sene de okumak için Almanya'ya gidicem. Ama şimdiye kadar, Alman mühendisliği ve Mühendislik olarak 2 başlık duymadım. Onların işlediği konularda aynı, X ülkesindeki başka bi okulda işlenen konularda aynı. Fark nerede? Olanaklar ve uygulamalı eğitim şeklinde.
2 aracı kıyaslarken, Alman mühendisliği, Japon mühendisliği diye yorumlamak yerine, satıldığı fiyatla nasıl kalite sunduğuna bakılmalı.
Şu savunmada her zaman yapılıyo nedense. Seat'a bi eleştiri geldiği zaman, hemen VW tarafından savunuluyo.
Burada kim oradan para alıyo, şuradan para alıyo lafları da boş laflar. Ve yapıcı yorumlar değil. Buraya herkes edindiği tecrübeden, çevresinden duyduğundan yola çıkarak yazıyo.
Annemin aracı da Fransız Clio. Yerlilerden değil. 110.000km'de şu an. Bir tarafında soyulma, bir yerinden çıt sesi duyana hediye edeyim arabayı. Aynı zamanda, alternatif olarak alabileceğimiz Golf'ü Annem tercih etmedi. Bana sorsalar ben tercihimi Golf'ten yana kullanırdım. 3 tane VW kaplumbağa, 1 tane Golf, 5 tane Golf GTI, 2 tane Passat (1.8T ve 1.9 TDI) kullanmış bir aile olarak şunu söyleyebilirim. Aynı model Golf'te, en azından elin sürekli değdiği plastikler soyulurdu. Ve Passat ile aynı malzeme kullanılıyor. Haa, ben bunu söylerken, ben sanki "Fransız'lar dünyanın en iyi araçlarını yapıyolar" demişim gibi cevap yazmasın bana kimse.
Kimileri, dünyada "Alman otobillerini" dev olarak görüyo olabilir. Böyle görenler nasıl Almanya'dan maaş almıyosa, görmeyen diğer kişilerde başka ülkelerden maaş almıyo.
İnsanların fikir ve tecrübelerini tartışmakla, yargılamak arasındaki ince çizgiyi kaybetmemek lazım..

zalim:cool:

407 peguet konusunu nerelere getirmişsiniz gene argo sözcükler havada uçuyor :(

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

konu kapandı birbirine argo sözcükler sarfedenler hakkında nihayi kararı yönetim verecektir saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt