Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot 407 Almayı Düşünenlerin Dikkatine !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayır hem dürüst davranıyor hem de 38000 TL fiyat istiyor. Aracın piyasası 30-32 bin civarında ve adam 8000 TL'de dürüstlüğü için istiyor:D

sanki efsane ilanlar bölümünde yer almak ister gibi olmuş :) ama el arabasına çarpıpta ön tamponu bırakan peugeot görmüşlüğüm var ondan adam haklıdır kesinlikle :) asıl buna hayırlı satışlar olsun hehe

Bir Süre Sonra Arabadan Gene Bir Ses Gelmeye Başladı Sanki Islık Çalıyor Araba Baktım Acaba Dedim Sagda Bir Pembe 407 Varda Onamı Calıyor Yok Gaza Bastıkca Ötüyor .

koptum ya :D

Baba darlanmış nerdeyse yaşadıkları hakkında kitap yazıcak....ömrümü yedin pejo...

Abı adam fena ısyan etmıs haklıda bende xsara vardı omrumu curutmustu =)=)

En azından VW Seat gibi servise gidince, o sesler normal diyen bi servisleri yokmuş. Hemen değiştiriyolarmış ne güzel..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt