Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot 307 Yarı Otomatik Araç Almayı Önerir misiniz?

siyahbaz

Kayıtlı Üye
128.000 KM YAPMIŞ PEUGEOT 307 /1.6 / PREMİUM (YARI OTOMATİK VİTES) ARAÇ ALMAYI ÖNERİR MİSİNİZ?

ARAÇTA TAVAN,ÖN KAPUT,SOL ARKA ÇAMURLUK,SOL ÖN KAPI , ÖN PANEL,ARKA PANEL,BAGAJ HAVUZ SACI, GİBİ YERLERİ BOYASIZ OLUP,
ETEK ALTI KISMİ YERLERİNDE BOYA MEVCUT.KLİMASI VE TÜM FONKSİYONLARI AKTİF HALDE ÇALIŞMAKTA.

TRAMER KAYDI HİÇ YOK.-----------

ARAÇ DONANIM VE ÖZELLİKLERİ OLARAKTA

ÇELİK JANT
KLİMA
SİS FARI
ABS - ESP
YOL BİLGİSAYARI
İSOFİX KUMAŞ KOLTUKLAR
MERKEZİ KİLİT
AYARLANABİLİR DİREKSİYON
6 AİRBAG ( HAVA YASTIĞI )
4 CAM OTOMATİK
ELEKTİRİKLİ AYNA
DERİ DİREKSİYON
ADAPTİF FAR
PARK SENSÖRÜ
USB - AUX - SD KART GİRİŞİ VAR.

ALMAMI ÖNERİR MİSİNİZ????

Merhabalar

Tramer kaydının olmaması ve sadece etek altında boya olmasi tabı ki bi avantaj lakin deisel yari otomatik olunca benim aklımda direk su soru işareti oluşuyor 128 bin km yapıldı da nasıl yapıldı arac hor kullanıldı mi motor durumu ne ya da alırsanız size sorun çıkartır mi onun haricinde kronik arızaları neler bide bu onemli tabi alacak olursanız hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

128.000 KM YAPMIŞ PEUGEOT 307 /1.6 / PREMİUM (YARI OTOMATİK VİTES) ARAÇ ALMAYI ÖNERİR MİSİNİZ?

ARAÇTA TAVAN,ÖN KAPUT,SOL ARKA ÇAMURLUK,SOL ÖN KAPI , ÖN PANEL,ARKA PANEL,BAGAJ HAVUZ SACI, GİBİ YERLERİ BOYASIZ OLUP,
ETEK ALTI KISMİ YERLERİNDE BOYA MEVCUT.KLİMASI VE TÜM FONKSİYONLARI AKTİF HALDE ÇALIŞMAKTA.

TRAMER KAYDI HİÇ YOK.-----------

ARAÇ DONANIM VE ÖZELLİKLERİ OLARAKTA

ÇELİK JANT
KLİMA
SİS FARI
ABS - ESP
YOL BİLGİSAYARI
İSOFİX KUMAŞ KOLTUKLAR
MERKEZİ KİLİT
AYARLANABİLİR DİREKSİYON
6 AİRBAG ( HAVA YASTIĞI )
4 CAM OTOMATİK
ELEKTİRİKLİ AYNA
DERİ DİREKSİYON
ADAPTİF FAR
PARK SENSÖRÜ
USB - AUX - SD KART GİRİŞİ VAR.

ALMAMI ÖNERİR MİSİNİZ????

Bu aracı kaça aldığınıZa bağlı olarak değişir. Bir de aracın boyalı olmasını değil kazanım ana parçalara ( şasi, motor, şansıman gibi) zarar vermemesi önemlidir. Özellikle eski araba alan biri boyanın çokluğunu değil deformasyonun büyüklüğü ve tamirinin doğru düzgün yapılmış olmasını önemsemelidir. Kronik sorunu şu diye biliyorum; ön hava ızgarasında yeterli miktarda açıklık olmamasından motoru yeterince hava gönderemiyor ve soğutamıyor diye yazılıyordu. Ben de 4 yıl 308 dizel yarı otomatik olanını kullandım. Çok memnundum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarı otomatik şanzıman biraz alışma gerektirir. Eşimin aracı 208 1.2 puretech, o da atmosferik 82bg ve yarı otomatik. Bazen zorlayabiliyor. Ben kullandığımda pek sıkıntı yaşamıyorum ama rampa falan gördüğümde refleks olarak vitesi küçültüyorum. Eşim bunu yapmadığı için çok kastırdığı oluyor arabayı.
Kronik sorun olarak bir bilgim yok ama dizel yarı otomatik linea'm vardı. Araba donanım olarak çok dolu olmasına rağmen şanzıman motor kombinasyonun kötülüğünden dolayı nerdeyse hiç performans vermemesinden bir kaç kaza tehlikesi atlatıp satmıştım.
Peugoet 1.6 dizeldir, o kadar güçsüz olacağını sanmam ama gene de yarı otomatikler performans vermiyor ve vites geçişleri çoğu zaman düz kullanan acemi bir şoför kıvamında oluyor. Ona alışabilecekseniz güzel araç :)

Geri
Üst Alt