Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Petek Ön Izgara

eneSene

Kayıtlı Üye
İşretlemiş olduğum kısımları tamponu taktırırken petek olarak temin edememiştik. Burdaki servisten de temin etme şansım az gibi görünüyor. Başka servislerden nasıl temin ederiz?
Parçaların fiyatları tahmini ne kadardır? Şimdiden teşekkür ederim.

3494.jpg

Doğuş siparişle getiriyor.. çifti 22 lira. Takmak için tamponu sökmeye gerek yok, ben kendim taktım :)

Telefonla sipariş verebiliyormuyuz acaba? Peki orta ızgara temin edilebiliyor mu?

on izgaranin orjinal peteklisi yok onu aksesuarcilarda ariyicaksiniz malesef

aynen ortanın peteklısı yok logosuz olanı var ebayden flan bulabılırsın,rıza da var konuyu gorurse yazar

Telefonla getirmiyorlar, önce ücretini yatırman gerekiyor.. :)

Şöyle yapalım ben sana doğuştan bu petek ızgaraları aldığım yedek parçacı arkadaşın telefon numarasını ve ızgaraların parça numarasını vereyim, bir görüşürsün bir yolu bulunur heralde .. dökümanlar arabada ilk fırsatta alır yazarım..

Şöyle yapalım ben sana doğuştan bu petek ızgaraları aldığım yedek parçacı arkadaşın telefon numarasını ve ızgaraların parça numarasını vereyim, bir görüşürsün bir yolu bulunur heralde .. dökümanlar arabada ilk fırsatta alır yazarım..

Süper olur. Teşekkür ederim.

Şimdi Öztürkler ile görüştüm, yan ızgaraların siparişini geçtim. Tanesi 11 TL olan varmış birde 16 TL olan varmış. Artık takılan parçaya uygun hangisiyse onu getirtecekler. Bayramdan sonraki hafta içerisinde muhtemelen gelecekmiş. Artık Rıza'nın yazmasını beklicem orta ızgara için. Rıza'nın nick'i neydi PM atayım ona da.

Geri
Üst Alt