Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Periyodik bakım zamanları

Arkadaşim geçen 60 bakımına soktu araba güçten düştü ben yetkili servis kullanmayı düşünmüyorum parçaları kendim temin edip bildiğim yerde yaptircam.bir ton para alıyorlar aracı süreçte göstermiyorlar sorun çıkınca da oralı olmuyorlar ve bisey bildikleri de yok iş bilmeyen stajerleri koyuyorlar
Geçmiş olsun. Valla ben hep kontrol ediyorum aracın başında duruyorum servise götürme sebebim ileride yaşatabilecek sorunlardan kaçınabilmek için iyi niyet garantisini zorluyorum. Bu sene 15 nisanda garantisi bitecek aracın. Dışarıda yaptırdığımdada aracın en son tanıdığım ibiza götürdü 2 3 sene oluyor 400 tl para aldılar balata bile değişmedi. E şimdi ben atecayı götürdüğümde daha çok fiyat diyecek eminim 1000 tl vuracak. Valla sanırım bu senede götürcem servise diğer seneler dışarıda bakacam.

Geri
Üst Alt