Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Performansmı? Görüntümü?

Performans Görüntü

• Kullanılan toplam oy
    52
Ben kapışmadığımdan kesinlikle görüntü. Mükemmel bir dizaynlı bir araç isterse 100 beygir olsun görüntüyü tek geçerim.

Tabiki herzaman ilk önce performans önemli benim için... sürekli kullanmasamda gerektiği zaman ayağımın altında sağlam bir makine olduğunu bilmek beni rahatlatır... görüntü 2. planda... sıkıştığın zaman bir yerde görüntü seni kurtarmaz ama performans öylemi... %80 performans % 20 görüntü... :):ferrari

Paraya bağlı birazda :) Para yoksa mecbur güzel duran arabayı seçiyosun , para varsa ikisinide seçiyorsun :) Misal param olsa 3.20D ye yapısırım hemen :D peki görüntüsü kötümü hayır ? :)

Performans dediğiniz hayat kurtardığı gibi hayatlarda öldürür. Ayağinın altındaki güçe dikkat etmeyenler başka hayatların sonunu getirirler. Kendilerinin sonu olsa iyi ama diğerlerinin suçu ne. Performans isteyenler kendilerini formula pistinde test etsinler...
Tabi dikkatli sürücüler hariç.

Performans dediğiniz hayat kurtardığı gibi hayatlarda öldürür. Ayağinın altındaki güçe dikkat etmeyenler başka hayatların sonunu getirirler. Kendilerinin sonu olsa iyi ama diğerlerinin suçu ne. Performans isteyenler kendilerini formula pistinde test etsinler...
Tabi dikkatli sürücüler hariç.

Zaten o performansı sergileyecek yol yok istanbulda heryer trafik nerde basıcan abi yinede trafık kazaları kaçınılmaz oluyor malesef allah hepimizi korusun

Beni "EDS"ler iyi tanır....

S2000 ve typer im hazin sonu :) izle sonra karar ver 😉

Beni "EDS"ler iyi tanır....📷😉
link den açamadım hızla çok ilgilenmedim heleki son hızlarda , önemli olan benim için ;
1- görüntü
2- yakıt
3- perfonmans
aracımın fiyatına eski olmasına rağmen daha hızlı bir araç seçebilirdim.
+ burası Türkiye yoluna bucağına güven olmaz Allah korusun bir anda çukura düşersin
şuda varki 190 ları rahat gördüm daha ne olsun bir yere bişey yetiştirmedikden sonra :)

herkezin kendi tercihidir

link den açamadım hızla çok ilgilenmedim heleki son hızlarda , önemli olan benim için ;
1- görüntü
2- yakıt
3- perfonmans
aracımın fiyatına eski olmasına rağmen daha hızlı bir araç seçebilirdim.
+ burası Türkiye yoluna bucağına güven olmaz Allah korusun bir anda çukura düşersin
şuda varki 190 ları rahat gördüm daha ne olsun bir yere bişey yetiştirmedikden sonra :)

herkezin kendi tercihidir

Kardesım sürat felakettır tabiki ama biyerde bi bakıyosun dandik bi araba gelip senle oynamaya çalışıyo o anda basıp uzamak çok güzel olmazmı :)

Beni "EDS"ler iyi tanır....

horozum ötmese de gül ibikli olsun...
derdi rahnetli dedem. o yüzden görüntü benim için. insanların dönüp dönüp bakması için illa ses olması gerekmez...

günlük kullanım olarak;
-benzinin ucuz olduğu memlekette performans,
-benzinin pahalı olduğu memlekette ise görüntüyü tercih ederim...
hafta sonu otomobili olacaksa; yükle beygirleri...

Geri
Üst Alt