Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pendik'te oturan var mı?

arkadaslar bu gunlerde sancaktepe de yada vıaport ta ev bakıyorum artık aksam gezmelerı yaparız :)

Kıvanç Kartal çıkıyon Maltepe üniv. yanından zırt diye idealtepeye iniyon daha ne ev bakacan al sana kısayol. trafik falan hiç sorun değil arada bi kamyon geçer o kadar.

dert o degıl abi :) aylık otel harcaması ev harcamasından pahalıya gelıyor :)

Viaportun oraya bekleriz kıvanç , komşu oluruz :) Bakacaksan tavsiyem, Atlas residence - Dumankaya trend - bide atlasın yanında bi apartman daha vardıda aklıma gelmiyo şu an.

atlas ın sacma sapan aidatları var sonucta gece gelıyorum eve sabah 6 da cıkıyorum trend extra da oyle ıkı gundur bolgeyı gezıyorum

Ben Pendikte oturuyorum Güzelyalı da ama şimdilik Marmaris'teyim Vatani görev için :)

Evet 350 falandı yanılmıyosam :D , ben seda sitesindeyim öğrencilerin yogunlukta olduğu site. Trendin çok değildi diye hatırlıyorum ama 100 küsür olması lazım. trend extra biraz içerde kalıyo.

merhaba bende formula1 yolunda oturuyorum. iş yerim atlantis alışveriş merkezinde. aracım beyaz altea xl arkasında seatclubworld stickerı var yolunuz duşerse buyrun beklerim. ayrıca benim iş yerimin olduğu yerde de kiralık daireler var isterseniz buyrun gelin bakın 1+1 daireler. oldukça kullanışlı ve şık. karşımızdaki daireyi ev olarak kullanıyorlar.

merhaba bende formula1 yolunda oturuyorum. iş yerim atlantis alışveriş merkezinde. aracım beyaz altea xl arkasında seatclubworld stickerı var yolunuz duşerse buyrun beklerim. ayrıca benim iş yerimin olduğu yerde de kiralık daireler var isterseniz buyrun gelin bakın 1+1 daireler. oldukça kullanışlı ve şık. karşımızdaki daireyi ev olarak kullanıyorlar.

2 gibi sizin oralardayım..Okan'da.. :)

Geri
Üst Alt