Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pedal ışıklandırması!!!

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
arkadaslar su aracın gaz kısmının falan orda ısık oluyo onlardan yaptırmak ıstıyorum veya yapmak ıstıyorum yapanlar yaptıranlar varsa nerden hat cekılıyo veya nasıl oluyo bı anlatabılırlermı?

arkadaslar su aracın gaz kısmının falan orda ısık oluyo onlardan yaptırmak ıstıyorum veya yapmak ıstıyorum yapanlar yaptıranlar varsa nerden hat cekılıyo veya nasıl oluyo bı anlatabılırlermı?

Kapı acılıp kapandıgında ıcerı gırıp cıkan zımbırtılar olyo ıc aydınlatmanın devreye gırebılmesı ıcın,ordan hat cekebılırsın,kapıları kapattıgındada soner

Engin abının arabasında var oo sıstem engın abı mutlaka bılgi verır

Zor bsey degıl bahsettıgım sekılde yapabılırsınız

Naci Abi'ye git Ogün, bide benden selam söyle halleder :D

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Bu arada sen egzoz istiyodun ya Ogün, bizim egzozcuya birsürü son susturucu geldi. Yanık uçlu falan birsürü model var. Kartını da almıştım sana vermek için ama geçen hafta buluşmayınca kaldı. Bidahaki buluştuğumuzda unutturmada kartını vereyim.

Naci Abi'ye git Ogün, bide benden selam söyle halleder :D

senle gıdınce yuksek fıyat ıstıyo bıde gecen gıttım ayberk slm soledı dedım kım o falan dedı.

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

ben otto alıcam baska bısı dusnmuyorum sanayı spec ıstemıyorum ya

Ogüncüm şerit led koyuyorlar ama öncelikle yaptırıcaksan ledlere dikkat et biraz kaliteli olsun yoksa sonra tek bir noktada toplanıyor ışık hiç güzel durmuyor.
hemen kapının altından bir hat çekiyorlar kablonun sadece ucu görünüyor ki onu görmek için mikroskop lazım.daha önce yapmış bir usta varsa 10 dakikasını alır.kapılar açılınca yanıyor kapanınca tepe lambası gibi ağır ağır sönüyor.ben bayadır kullanıyorum gayet memnunum

senle gıdınce yuksek fıyat ıstıyo bıde gecen gıttım ayberk slm soledı dedım kım o falan dedı.

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

ben otto alıcam baska bısı dusnmuyorum sanayı spec ıstemıyorum ya
Olum beni delirtme sanayiden sokamazsın arabanı içeri :D

Geri
Üst Alt