Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pedal ışıklandırması!!!

Footwell light diye googleda arat ogun bi dunya foto bulursun.bu arada tawan lambasindan hat cektireceksin.kapilar kapandgnda tawan lamban yawas sonuyorsa ledler de yawas soner ama tek sefrde sonuyosa ledler de ole soner
 
Footwell light diye googleda arat ogun bi dunya foto bulursun.bu arada tawan lambasindan hat cektireceksin.kapilar kapandgnda tawan lamban yawas sonuyorsa ledler de yawas soner ama tek sefrde sonuyosa ledler de ole soner

konu takip eden askerimiz yahu.. :D :D :D
 
Sabah 6da kurye olarak cikan askeriniz=)scw ye bakmak icin cepten internet paketine uye olan fantazik asker=)yasak olmasina ragmen gun icinde 2tegmen ve cesitli astsubaylarla cepten konusan asker=)3g ile sewgilisyle goruntulu konusma yapan asker=)
 
o zaman basına sızan bi fotonu paylaşayım kardeşim.. :D :D

7-fist.jpg


tekno asker tolkican.. :D :D
 
Ben de yaptırdım ve açıkçası beğeniyorum. Faruk abi gordu benim lambaları..
 
Bende var çok güzel oldu açıkcası ledleri slikonlu al derim yanlız öyle biçektirki ledler görünmesin...aslında ben degişik bişey düşündüm ama yapılabilirmi bilmiyorum volkan okursa bifikir verir üst lambanın sağ tarafını yakmak istedigimizde sağ taraf önlü arkalı yansın sol tarafta aynen yada yolda giderken üst lambayı açtımızda çektirdigimiz ledlerinde komple yanmasını isterim olurmu bilmiyorum...?
 
Engin yaratıcı fikirler bunlar, olmaz diye bişey yoktur sadece zaman alır. hele biz Türkler kafaya koyarsak kesin olur.

Bir noktada dikkat çekmek isterim. bu olayda kullanacağınız kablolar mümkünse zırhlı olsun, yoksa dış kaplaması en kalın dayanıklı olanı seçin. Ben geçenlerde bu kabloları alalade çektirdiğim ilkinde aradan kablo zırhı sıyrılmış ve 2 kablo birbiri ile temasa başlayınca komple tüm sırhı yakmaya başlamış. kokuyu aldım ilk elektrikçiye kadar zor attım kendimi. eğer aldırmayıp devam etseydim cayır cayır yanma ihtimalim bile vardı.

Zırhlı kabloya dikkat çekmek istiyorum!!!
 
Geri
Üst Alt