Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pedal ışıklandırması!!!

f3eaf8a0a7623ce403080a76b4dcbe38.jpg

Bahsedilen aydınlatma bu sanırım çokta önemli birşey değil kapılar kapanınca sönüyor :)

bencede çok önemli değil ama birçok markada "ışık paketi" altında bilmem kaç euro ya satılıyor =)

walla bence önemli, bu kişiye göre değişir. şerit ledlerden yapılanlar çok daha iyi aydınlatıyor. iç aydınlatmanın renginde olursa çok daha güzel duruyor. araçtan inerken yere bişey düşürdüysen karanlıkta onu aramak çok daha kolay oluyor. ben çok beğeniyorum, hatta sadece o tarafı açlıştıracak bişey olsa onu daha çok severim ışık aşağıdan hiç rahatsız etmeyecek ama aydınlık olacaktır.

Ogüncüm şerit led koyuyorlar ama öncelikle yaptırıcaksan ledlere dikkat et biraz kaliteli olsun yoksa sonra tek bir noktada toplanıyor ışık hiç güzel durmuyor.
hemen kapının altından bir hat çekiyorlar kablonun sadece ucu görünüyor ki onu görmek için mikroskop lazım.daha önce yapmış bir usta varsa 10 dakikasını alır.kapılar açılınca yanıyor kapanınca tepe lambası gibi ağır ağır sönüyor.ben bayadır kullanıyorum gayet memnunum

saol kardesım

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

Olum beni delirtme sanayiden sokamazsın arabanı içeri :D

sen sanayı nedır bılmesken ben arablarda kaynatıyodum hahahahahaha

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

bana bı ornek olarak resımvarmı koyabılcegınız googlda bulamdım ya.

valla kapı kapanınca yavas yavas da sonucekse gayet guzel durur bencede hadi hayırlısı.

elzem değil ama faydalı bi olay..
velakin ledler alındıktan sonra vasatın üstündeki her elektrikçi yapar muhtemelen..

forumda en az 3-5 kişide var sadece benim bildiğim..
tolkicanın ayak aydınlatma diye bi konusu varsa ordan da foto bulabilirsin..
velakin niyetliysen yaptır hiç düşünme..

şimdi eve geldim görsem çekip koyardım resmini..yarın akşam koyarım ogüncüm

Geri
Üst Alt