Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PayPal Hakkında

Benim bildiğim kadarıyla sadece yurt dışında kullanılıyor bu yöntem.

Bankamatik kartına bağlı sanal kart olmuyomuş Abi.
Kredi kartına bağlı oluyomuş. Kredi kartı almak istemiyorum. Bankamatik kartı gibi. İstediğim gibi içine para yatırıp para çekebileceğim, ve internette kullanabileceğim bi kart istiyorum.

bir zamanlar bankanın birince öğrenciler için içine para yükleyebileceğin kredi vardı hala var mı bilmiyorum

bildiğim kadarıyla bankamatik kart la yurdışı online alışveriş yapılmıyor,yurtiçi yapılıyormu yapılmıyormu ondan emin değilim. kredi kartı ile hem yuriçi hem yurtdışı online hertürlü alışveriş yapılabiliniyor.birbirlerinden çok farklı..bankamatik kartı bi nevi maaş kartı olarak uygulanıyor.

kredi kartı çıkarıp sadece 'netten alışveriş için kullanmak en mantıklısı..sanal kartlar vs. bana dümen gibi geliyo..
PayPal debit kartları kabul etmiyodu daha önceden şuan nası bilmiyorum..2-3 yıldır Paypal'le hiç bişi almadım..
eğer güvenlik endişesi yüzünden kredi kartı istemiyosan 'netten kullanırken..PayPal dışında hiç kimse kart bilgilerini bilemez zaten..birilerini insiyatifine kalmıyo yani kart bilgilerin..PayPal'in de bi vakası yok bi üç kağıt vs. konusunda..

Babam kendi kartından ek kart çıkartıp vermişti bana.
Onu da internetten kullanmama izin vermiyo, güvenlik sebebiyle. Bende nakit kullanıyorum %99, karta sadece benzin alırken ihtiyacım oluyo. Bu yüzden sadece e-alışveriş için kredi kartı çıkarmak istemiyorum.

paypal'dan hotfile prem veya diğer alışverişler için en düşük limitli alışveriş kartınızı kullanın hatta online alışveriş için kart limitini düşürün güvenemiyorsanız tabi :) ve paypaldan alışveriş yaptıktan sonrada tanımlı olan kartınızı muhakkak kaldırın.

ben iş bankası bankamatik kartımı kullanabiliyorum ama sadece benim bildigim drawbacklerde yani paypal hesabından bankaya para yüklemelerde geçerli.
İş bankası online bankacılıktan hesabından sanal bank oluşturabilirsin.Yada dedikleri gibi visa,master,debit card...Yurt dışında debit card yani bankamatik kartı biraz daha farklı o yüzden kullandırıyorlar.Normalde hesabına eklediginde kartını sana pin codu göndercek confirm etme için temsili bir charge (ücret)keserek bu işlemi yapamadıkları için burda ondan kabul etmiyorlar.

paypal'dan hotfile prem veya diğer alışverişler için en düşük limitli alışveriş kartınızı kullanın hatta online alışveriş için kart limitini düşürün güvenemiyorsanız tabi :) ve paypaldan alışveriş yaptıktan sonrada tanımlı olan kartınızı muhakkak kaldırın.

bildiğim kadarıyla 'net alışverişlerinde abartı olmadıkça limit olmasa da çekiyo parayı..

ben iş bankası bankamatik kartımı kullanabiliyorum ama sadece benim bildigim drawbacklerde yani paypal hesabından bankaya para yüklemelerde geçerli.
İş bankası online bankacılıktan hesabından sanal bank oluşturabilirsin.Yada dedikleri gibi visa,master,debit card...Yurt dışında debit card yani bankamatik kartı biraz daha farklı o yüzden kullandırıyorlar.Normalde hesabına eklediginde kartını sana pin codu göndercek confirm etme için temsili bir charge (ücret)keserek bu işlemi yapamadıkları için burda ondan kabul etmiyorlar.

Arapça gibi geldi bunlar :D
Nasıl kullanabilirim şimdi kartımı paypalla?
Kartımı kayıt edemiyorum hesabıma.

Geri
Üst Alt