Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pasta-cila yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ylmz26

Kayıtlı Üye
arkadaslar selam. arabanın boyasının üzerinde degisik seyler var catısı nokta nokta biseyler olmus.eli üzerinde gezdirdigin zaman pütür pütür birseyler geliyor. yıkamacıya gittim.pasta cilanyla hallolur dedi. araba 8 senelik ve hic islem görmedi.fiyata 70 tl diyor indirimle.ne dersiniz?yaptırmalımıyım?tesekkürler..

ben olsam yaptırırdım komple bütün araç için bu fiyatsa gayet iyi bence..

bütün araçsa iyi fiyat

Fiyat iyi, bence yaptır. Yalnız aracında fırça ile rötuş yapılmış yerler varsa hepsini kaldırıyor. Haberin olsun.

yaptır derim ama yerinde olsam müsait bir hafta sonu kendim alırdım pasta cilayı kendim yapardım.

komple aracın heryerine yapacaksa yaptırmanı tavsiye ederim 70tl çok değil

ama daha ucuza nasıl getiririm dersen eğer biraz el becerisi varsa pasta cila yapmak için makineler var

makine 25tl
pasta 25tl
cila 25tl
bunlar sana rahat 6-7 sefer yeter

7 senedir işlem görmediyse artık zamanı çoktan gelmişte geçmiş. 70TL normal bir fiyat sadece pasta uygulaması için, yaptırdığına değer emin olabilirsin.

komple aracın heryerine yapacaksa yaptırmanı tavsiye ederim 70tl çok değil

ama daha ucuza nasıl getiririm dersen eğer biraz el becerisi varsa pasta cila yapmak için makineler var

makine 25tl
pasta 25tl
cila 25tl
bunlar sana rahat 6-7 sefer yeter

yanlız makıneyı kullanmada bıtıyor olay duzgun olmazsa dalgalı dalgalı olur kotu olur yanı bu yuzden 70lıra cok ıyı fıyat

hatta İstanbul'da olsaydı bana da PM atar mısın diyecektim hakkaten iyi fiyat..

pasta kesinlikle çikartir diye birşey yok..
eğer o aracinizin boyasinda yapişan şey çimento siva vs. gibi birşeyse ve uzun zamandir boyaya yapişik haldeyse malesef pasta çikaramiyor..
Clayin yani kil denilen bir işlem yapilmasi lazim.
kil dediğimiz şey oyun hamuru gibi birşey...yüzey hafif nemlendirilerek bu hamur boyanin üstünde gezdiriliyor ve yüzeye yapişmiş olan tüm pisliği ıvırı zıvırı aliyor.
DSC01012.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt