Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Sensörü Yardım!

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar... 1 hafta önce park sensörü taktırmıştım aracıma onunlada ilgili başlık açmıştım belki hatırlarsınız...
Orjinal serviste taktırdım sensörleri neyse;
Bu akşam iş çıkışı eve geçerken dar bir sokakta aracın biriyle karşılıklı kaldık geri vitese attım giderken sensör son uyarıyı yapmaya başladı!
Ama arkamda bişey yok geri vitese attığım an sensör arkada bişey algılıyormuş gibi ötmeye başlıyor...
Yarın servise götürcm ama daha önce başına gelmiş olan ne yapmam gerek bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Şimdiden Teşekkürler...

normalde geri vitese taktığında tek bir bip uyarı sesi alırsın arkada birşey yoksa asla ötmez varsa öter yakınlık derecesine göre.. bunun aksine ise sensör hatalıdır.

normalde geri vitese taktığında tek bir bip uyarı sesi alırsın arkada birşey yoksa asla ötmez varsa öter yakınlık derecesine göre.. bunun aksine ise sensör hatalıdır.

Hocam yıkamacıda sensörlerin arasına köpük kaçmış hava tutunca köpükler çıktı normale döndü...
Yinede bilgi için sağol.

Benim Civic'te geri vitese takıp sensörü beklemeden geri giderseniz 3-5sn kadar ötüyor. Böyle bir durum olabilir senin ki de.

Geri
Üst Alt