Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pandizot catlagi tamiri :)

billybacker

Kayıtlı Üye
Selam herkese
Bi konuda yardim destek rica edicem sanirim
Arka bagajdaki pandizot catladi bagaji kapatirken cok zorlaniyor geri atiyor bi tamire ihtiyaci var
Yapan yer varmidir veya ben yapsam be saglam nasil yapisir acaba ;) resimleri ekliyim ;)IMG_7180.JPGIMG_7182.JPG

Sert mi malzeme hangi yapistirici tutar acaba deneyen yapan varmidir ?

Oto döşeme yapan yerlerde yaptırabilirsin veya sert keçe alıp kendinde yapabilirsin. İlk önce silikon sıkıp plastik aksamı çatlağın olduğu yere yapıştırırsın, sanki ataç görevi görüyormuş gibi olur. Daha sonra sert keçeyle kaplarsın.

Ama bence oto döşemecilere gösterip fikir alsan daha iyi.

Avrupa yakasındaysanız @MARAZ37 MRZ Garage size bu konuda yardımcı olup işin ehli birisine yönlendirir.

Avrupa yakasındaki buluşmalara bekleriz.
Geçmiş olsun.

Arctech tesekkur ettim bilgilendirme icin dedigin yere bi bakiyim hemen bagaj kapanmiyor ya :(
Cok saol :)

Selam herkese
Bi konuda yardim destek rica edicem sanirim
Arka bagajdaki pandizot catladi bagaji kapatirken cok zorlaniyor geri atiyor bi tamire ihtiyaci var
Yapan yer varmidir veya ben yapsam be saglam nasil yapisir acaba ;) resimleri ekliyim ;)Sert mi malzeme hangi yapistirici tutar acaba deneyen yapan varmidir ?
Merhaba, ne yaptiniz pandizotu? tamir edildi mi?

Merhaba, ne yaptiniz pandizotu? tamir edildi mi?

Selamlar
Cok sert bir yapistirici ile arka tarafini saracak sekilde ( gozukmeyen kisminda ) bir parca yapistrip iyice elimde kuruyana kadar bekledim du sekli alinca biraktim suan hala o tutuyor
Istersen foto atabilirim ?

Geri
Üst Alt