Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paintball Buluşması..

uzun zaman oldu paslanmısımdır:p ama uygun olursam bende katılmak ısterım bu arada kadıkoyde aydos ormanında var:)

kilyos..solar beach e gelmeden diğer arkadaşımın yeri var
hafta sonu herşey dahil 50 top 10 tl dedi...gelecekleri zaman beni arasınlar seni söylesinler gerisi kolay dedi hatta kutu veririm daha ucuza gelri dedi 2000 bin top mu ne varmış ama teleofnda beceremiyorum konuşmayı..
ikisi çok samimi arkadaşım güreş takımlarından biri küçüğümüz elimizde büyüdü aynı kulüpten..
diğeri milli takımdan üniversiteden aynı zamanda askerden arkadaşım

Varol abi teşekkürler yardımların için:) Yer konusunda karar verelim arkadaşlar,zamanı belirleyelim..Varol abinin dediği yerler güzel hem piknik mangal yapılacak yerler mevcut hemde güzel bir hafta sonu gecirilecek yerler.

Ben de varım.Paintball hiç oynamadım ama....Yaparım zannımca.:D:D:D

kıvanç arkadaşları getirme herkes onları vurmak için uğraşır ama uyanık sen yırtarsın vurulmazsın vay vay vay

omrumde en cok isteyipte oynayamadıgım tek oyun... ben gelirim...

bu arada bu yaz oynarken basıma gelen ılgınc bır olay :) ıstanbuldan bır arkadas vardı tatılde 200 kılo kafayı bana taktı adam buyuk durmadan vuruyorum :D bana bı caktı mermıyı bende kacın dıye bagırıyorum agzımda patladı :D:D

Geri
Üst Alt