Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otto Eksoz Yanık uçlu TSI için

bende hks egsos almayı düşünüyorum. sizce ?

dump valve'den önce spacer diye geçen bov gibi bi parça var tam olarak bov da değil ama işlevi aynı..sıcaklık ve hava filtreye kadar çıkmadan aradan çıkıyo gidiyo..şuan o parçanın peşindeyim taktık ama parçanın içinden çıkan vidalar DV'nin deliklerine uysa da diş sayısı farklı olduğundan sağlıklı olmuyo..ya o vidalardan 3 tane bulucam ya da 3 tane yaptırcam haftaya belli olucak.. :) ;)

---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

velakin bov yazmamış mıydın abi mesajında ben mi yanlış gördüm.. :D :D :D

mart ta egsos ve havafiltrsi yapcam bakalım şimdiden araştrma işine girdim.hava filtresini simota karbon alıcam ama egsos da kararsızım :(

yıgıt ıstedıgın parca 130lıra performance car'da

eyv. yavru ben biraz daha ucuza alıcam.. :) ;)

---------- Post added at 02:13 ---------- Previous post was at 02:13 ----------

mart ta egsos ve havafiltrsi yapcam bakalım şimdiden araştrma işine girdim.hava filtresini simota karbon alıcam ama egsos da kararsızım :(

kit bana göre gereksiz TSI'da ki Pipercross tavsiye ederim..
egzostta komple olmadıkça güç artışı bekleme rahatlama olur sadece zaten..

pipercrossun hangi modeli ama ? kesme biçme olsun istemiorm

o zaman K&N alıcaksın senın arabaya bırebır modelı var eskıyı cıkar tak;)

bırde yıgıt forge dımı marka?

3567503_2c7.jpg

bende bundan var..modelini bilmiyorum..
geçirgenliği nerdeyse direkt boğaz kadar ve yıkanabiliyo..bi kaç defa ılık suda bekletip yıkadım biraz rengi attı ama tertemiz oldu..
önceden arabamda Simota da kullandım bu çok daha iyi..

Ömer'im Alman malıydı ama markasını hatırlamıyorum şuan..

---------- Post added at 02:24 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

bu arada Gökhan son PM'i bi daha atar mısın..
kutuyu formatladım okumuştum ama ne yazdığını tam olarak hatırlayamadım..

Otto Carbon kullanıyorum kendi arabamda, son susturucu ek yerlerinden attı hep. Carbon vs. gibi ek yerli son susturucu almanı tavsiye etmem.

Geri
Üst Alt