Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otto Eksoz Yanık uçlu TSI için

o zaman soyle bırsey ıste kocelı sorumlusu serbay ve btu13 nıcklı arkadasımızdan vıdeo cekmesını rıca et bırınde sebrıng dıgerınde supersprınt var 2sıde kalıtelıdır ... batununkınden komple SS var borulara SS orjınal boruları 61lıktı sanırım yanlıs olmasın gorunce yazar zaten onun sesıne sahsen ben dahıl baya kısı hayrandır tok ve guzel bır ses cıkıyor arada patpat atamdanda olmazsa olmuyor:)
zamanla kurum baglıcak egzos sımdık ılk taktırdıgında o sesı alamayınca uzulme her egzosta boyledır takııı 0 almıcaksan ses degısık cıkar ....

Peki yaptırdığı işlemler Supersprint boruları hepsi dahil tahminen ne gibi bir miktar tutar :)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

videodaki TSI mı Cupra mı..
devir Cupra gibi aşağı düşüyo da..TSI yazıyo olmasına rağmen..

arkada son susturucu kazanı var onu sökersen egzostu düz bi şekilde bağlayabilirsin..yan takamazsın hatta çünkü egzost borusu sürücü tarafına doğru bükülüp sonra kazana bağlanıyo normalde onu iptal edince uçla aynı hizzada kalıyo yani..

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

bükülen kısım da deponun etrafında dolanan kısım zaten..öbür tarafından hiç bi şekilde geçmez..

Teşekkürler yiğit :) TSI sanırım

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

:) bostancı

Yiğit, epeyce altına yatmışın gibi arabanın sen hehehehe

araba tsi eminim ondan :)

bu egsosun modeli nedir tam bilginiz varmı acaba ?

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

otto spec sanırm

0 fıyatı 2 ye yakındı sanırım SS'nın 2 el vardı baya komık rakamda ama duruyormu bılmıyorum

o sadece son susturucuydu komple egzost değildi..
gidip konuşmuştum adamla unuttunuz mu olm.. :)

bende hks egsos almayı düşünüyorum. sizce ?

Geri
Üst Alt