Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

otomobil markalarına objektif bakış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
unutmadan ama dizeller tam tersidir surekli devirli kullanılmassa motorda kurum vb seyler olusur ve motor sağırlasır..

dediğin dogru bu rodaj devresinden sonra zaman zaman zorlanmalı motorun sağır olmaması için ama honda gibi performans araçlarının surekli 9 bin devirde kullanılan araclar için gecerli değil cunki ömür meselesi war... bunu surekli yaparsa aracın motor omru kısalır
Kim arabasını sürekli redline'da kullanıyo Allah aşkına.. Vites bile büyütmeden sabit basması lazım gaza sürekli.. Honda motorları çok devirli ve aldığı ödüllere de bakarsak hiçte kısa ömürlü motorlar değil :)

Sizin, otomobil motorunu, yüksek gerilim altında çalışmaya alıştırmanız lazım ki, ihtiyaç duyulup motoru ani zorlamalara tabi tuttuğunuz zaman motorun bi yeri kırılmasın..

---------- Post added at 14:51 ---------- Previous post was at 14:49 ----------

Bunun açıklaması çok basit. Bu arabayı aldığım paraya 1.6 VTI bulamadığım için alamadım.

Vticıların'da istediği rakamlar cidden çok saçma 28 felan istiyen var zaten 30-32 ye type-R var vti alacagıma type-r alırım.Sen şimdi cupranı satsan 17 felan eder türkiyenin en temiz cuprası diye ilan koyarsan 17 e vti felan var zaten.

Kim arabasını sürekli redline'da kullanıyo Allah aşkına.. Vites bile büyütmeden sabit basması lazım gaza sürekli.. Honda motorları çok devirli ve aldığı ödüllere de bakarsak hiçte kısa ömürlü motorlar değil :)

Hondacılarda basmayan adam cok nadir bulunur ozellikle bilinçsiz gaza çökenler yoksa en dandik arabanın motorunun ömrü bile 100 150 bin km gider duzgun kullanılırsa...

Vticıların'da istediği rakamlar cidden çok saçma 28 felan istiyen var zaten 30-32 ye type-R var vti alacagıma type-r alırım.Sen şimdi cupranı satsan 17 felan eder türkiyenin en temiz cuprası diye ilan koyarsan 17 e vti felan var zaten.
İnsanlar marka fanlığıyla eleştiriliyo, ben Seat kullanıcısı olarak, Honda böyle böyle dediğim zaman neden Honda'ya binmiyosun oluyo. Honda'ya binsem, marka fanı derler, Seat'a binip Honda'yı savunduğum zaman da Honda fanı oluyorum. Acaba bunun adı objektif bakabilmek olabilir mi? Ya da kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmamak..
Ayrıca 17'ye Türkiye'nin en temiz VTI'ına binemezsin. Ama Cupra2'sine binersin.

ben hondacıyım noldu?ama konulara yorum yapmak ıstemıyorum artık olay oluyo sonra:)

İnsanlar marka fanlığıyla eleştiriliyo, ben Seat kullanıcısı olarak, Honda böyle böyle dediğim zaman neden Honda'ya binmiyosun oluyo. Honda'ya binsem, marka fanı derler, Seat'a binip Honda'yı savunduğum zaman da Honda fanı oluyorum. Acaba bunun adı objektif bakabilmek olabilir mi? Ya da kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmamak..
Ayrıca 17'ye Türkiye'nin en temiz VTI'ına binemezsin. Ama Cupra2'sine binersin.

Gerçekten çok objektif bakıyosun olaya ayberk, honda dünyanın en uzun ömürlü en iyi motoru diyosun bundan daha objektif bi bakış açısı olamazdı :) Gerekcende ankara sanayisinde modlanmış 2-3 tane vti :D

Sanal piyasaya inanma diyen sensin Ayberk :)

Magazin muhabiri gibi sana söylediğim şeylerin arasından seçip seçip yazıyosun Alp.. Sanal piyasayla ilgili 1 cümle mi söyledim sana ben..

---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

Gerçekten çok objektif bakıyosun olaya ayberk, honda dünyanın en uzun ömürlü en iyi motoru diyosun bundan daha objektif bi bakış açısı olamazdı :) Gerekcende ankara sanayisinde modlanmış 2-3 tane vti :D
Ben öyle bişey demedim çarpıtma. Honda motorları Mercedes kadar sağlamdır dedim. Ayrıca bu Ankara Sanayisi değil bütün dünya üzerinde böyle. Örneklerini araştırıp bulabilirsin. Ki Honda yetkili servisinde biraz vakit geçirsen gelen otomobilleri sende görürsün :)
Sana sorduğum sorunun cevabını bilmiyo musun bu arada :) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt