Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik kilit

Arkadaslar merhaba, aracım 2013 tdı , aracı kilitlemeyi unutursam bir süre sonra kendi kilitlesin istiyorum. Panelde ayarlara baktım böyle bir ayar bulamadım. Acık unutursam otomatik kilitle seceneği var mı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Öyle bir özellik yok üstad.Ama arac kitliyken, açtığınızda ve kapıyı açmassanız otomatik tekrar kitliyor.

Hareket halinde kilitleme ve kilit açıldıktan sonra 30 sn içinde kapılar açılmazsa otomatik kilitleme var. Bunun dışında bir sistem zaten güvenli de olmaz. Belki retrofit yapan yerlerle görüşüp kessy yapılabiliyor mu onu sorabilirsiniz. Ya da kilitlenince korna çalmasını gizli özelliklerden açarsanız faydası oluyor, en azından korna çalıp çalmadığını hatırlamak daha kolay. Ayrıca otoparkta vs aracı kaybedince bulması da daha kolay oluyor.

Teşekkürler arkadaşlar diyelim araçtan cıktık, kontak anahtarı yerinde değil bizde ve aracı kilitlemeyi unuttuk bir süre sonra aracın kilitlenmesi gerekmiyor mu. Bir önceki hyundai i20 de bu özellik vardı.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler arkadaşlar diyelim araçtan cıktık, kontak anahtarı yerinde değil bizde ve aracı kilitlemeyi unuttuk bir süre sonra aracın kilitlenmesi gerekmiyor mu. Bir önceki hyundai i20 de bu özellik vardı.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayır öyle bir özellik vag grubunda yok,anahtarsız giriş ve çıkış var ise dediğiniz olur onun dışında olamaz.

Kontak anahtarı yerinde değilse bile araç içinde olabilir, bu yüzden araçlar otomatik olarak kapılarını kilitlemezler. Onu anlayabilmesi için anahtarsız giriş/çıkış (kessy) lazım.

Kontak anahtarı yerinde değilse bile araç içinde olabilir, bu yüzden araçlar otomatik olarak kapılarını kilitlemezler. Onu anlayabilmesi için anahtarsız giriş/çıkış (kessy) lazım.

Benim aracımda var ama uzaklaşınca otomatik kitlemiyor elimi kapı koluna koymam gerekiyor ama yeni caddy de uzaklaşınca otımatik kitleyebiliyor aracın multimedyasından ayarlıyabiliyoruz , yazılımla atecayada açılabilirmi acaba?

Caddyde de anahtarsız giriş var ama uzaklaşımca otomatik kitliyor aracın manüsünden o özelliği açıp kapatabiliyorsunuz.Ateca ile caddy aynı özelliği kullanıyor ama atecada uzaklaşımca otomatk kapatma yok elimizi kapı koluna koymamız lazım bunu yazılımla açabilirmiyiz?

Çok net bir bilgim yok. VAG-COM'cularla görüşmeniz lazım onu. Ama modern araçlarda otomatik açıp kapatma işinden uzaklaştılar. Onun yerine kapı koluna dokunarak açıp kapatılıyor çoğu araçta.

Geri
Üst Alt