Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto hırsızlıgı

geçmiş olsun mehmet bunlar öyle şerefsizki çakal ordusu söylesem kimse inanmaz eski aracımdaki mp3 pıoneer in arkasını çalmışlardı işaretim vardı takarken birşekild karalanmıştı etiketin üstü teyp arkasını bulsan bulsan tahtakalede bulursun dediler gittim 2 gün sonra arıyorum uygun birşey tezgahlara bakarken birde ne göreyim benim teybin arkası karşıma çıktı kendi malıma para verip aldım biliyormusunuz orda bu benim desem çalınmıştı desem doğru tezgahın altına sokarlardı beni heralde

geçmiş olsun..kaskosu da olsa can sıkıcı bir olay...ne yazık ki hırsızlık adi suç kapsamında..en fazla 3 ay yatıyorlar sonra çıkıyorlar..kışın bu işler artıyor..yapabildikleri vurgun kadarını yapıyorlar..parayı zulaya atıyorlar..sonra yakalanıp içeri giriyorlar..kış'ı sıcak yemek ve sıcak bir mekanda geçirip..sonra dışarı çıkıyorlar yaza da zuladakilerini yiyorlar...bi de hakları var iyi bakmak zorundasın..koyacasın şıp şıp suyun damladığı soğuktan adamın dötünün donduğu sıçanların cirit attığı yere ne lapasının belli olmadığı bakınca insanın midesinin bulandığı yemekler vereceksin...3 ay da kalmayacak daha uzun..bakalım geçirmek istermi günlerini orada

geçmiş olsun bi kaç yıl önce broadway vardı bi tane bizde kelebeği kırıp girmişlerdi komşununkiyle birlikte bizimkine polisi aradık aracı karakola getirdin dediler :) o günden sora ümidimi kestim ben...

buluruz derken onu kastetmemıştım o cıhazı degerlendırebılecegı bır yada ıkı yer var

walla bu hırsızlık olayı yüzünden yaptıracağım her şeyi iki kere düşünür oldum. Özel otopark da yok sokağa atıyoruz arabayı resmen. Belki ilerde güvenlikli bir mekana geçersek o zaman korkmaya gerek de kalmaz.

gecmıs olsun abi,son donemde fazlası ıle azıttı bunlar,b kac once barbarosta ne kadar araba varsa hepsının logolarını kazıya kazıya cıkarıyorlardı

geçmiş olsun abi
cana gelicegine mala gelsın

ıkı üç hafta kadar once yuklu bır tesısat alımı yaptım.(ıkı adet eskı serı kıcker L7,Bır mono audıson amfi,bır adet 4 kanal audıson,amfı ıkı adet kapasıtör,3 takım mıd takımı,Audısonlar hariç cıhazların hepsı sıfırdı)Buyuk ıhtımal adamlar bunun ıcın geldıler gıbıme gelıyor aracın camını kırınca aracın alarmı çalmasına ragmen kacmamış komsulardan bırı balkona cıkıp bakmıs ama kımseyı gorememıs buyuk ıhtımal aracın yanına saklandı alpıne ünitem,gunes gozlugum(ıcıme oturdu bu gozlugu cok sevıyordum.) cd çantamı alıp arka koltugun 1/3 ınen tarafını ındırıp bagaja bakıp gıtmış. Özellıkle arka koltugu ındırıp bagaja bakması bır yerden tuyo aldıgını dusunmeme neden oldu dun gece yarısından sonra arkadasla beraber bır ıkı sıkıştırma yaptık haber beklıyoruz.

Bu arada herkese tşk ederım
Yakın zamanda apartmanın sagına soluna 4 adet kamera koyuyorum yanı dıjıtal kayıt sıstemı yapıyorum bundan sonra allah gostermesın olursa elımde kayıt olacak.Yaptırmayı dusunen bırı varsa bu konuda satın alma montaj ısınde yardımcı olurum

Geri
Üst Alt