Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto hırsızlıgı

patrıot

Kayıtlı Üye
Arkadaslar persembeyı cumaya baglayan gece aracıma hırsız gırdı araca yenı aldıgım alpıne cıhazın arkasıunı goturmus sag kapı camı ve dosemesıne zarar vermıs allahtan hersey kaskoda artı cd caların arka gıden tarafı kısa zaman sonra bulurum oda sorun degıl.

Boyle bır olay basınıza geldıgınde araca dokumadan 155 ı arayın sızden gereklı bılgılerı alıp en yakın karakoldan ekıp yonlendırıyorlar gelen arac olayı gordukten sonra aracla beraber karakola gecıp tespıt yaptırıyorsunuz.Daha sonra ıfadenızı alıp ımzalatıp sıze teslım edıyorlar.Bunlarla gıdıp aracınızı yaptırabılıyorsuznuz.

Polıslerın soyledıgı hırsızlıklarda artıs aman dıkkatlı olunnnnnnnnnnn

Geçmiş olsun abi. Allah belalarını versin..

sagol alp gıden gıttı pazar gunu buluruz ama:)

çok geçmiş olsun beterinden saklasın bazen keşke şeriat olsa demekten kendimi alamıyorum kesersin kolunu bir daha kimsenin canını yakmaz ..

geçmiş olsun abi benimde başıma geldi 2 defa ondan tecrübe edindik arık bende ilkinde getz varken airbagleri çalmışlardı bostancıda ötekinde de eve giren hırsız arabalarıda boşaltıp anahtarları bahçeye atmıştı

geçmiş olsun abi gelen mala gelsın zaten kaskoda işli diyorsun dert etme.

sagol alp gıden gıttı pazar gunu buluruz ama:)

geçmiş olsun bi kaç yıl önce broadway vardı bi tane bizde kelebeği kırıp girmişlerdi komşununkiyle birlikte bizimkine polisi aradık aracı karakola getirdin dediler :) o günden sora ümidimi kestim ben...

geçmiş olsun abi benimde başıma geldi 2 defa ondan tecrübe edindik arık bende ilkinde getz varken airbagleri çalmışlardı bostancıda ötekinde de eve giren hırsız arabalarıda boşaltıp anahtarları bahçeye atmıştı

Havayastıklarınımı çaldılar:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Geri
Üst Alt