Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta Susturucu İptali..

alt devırlerde guc kaybı olabılır yıgıt...

yıgıtcım bu lafı mert abını yanında soyle sana arcını uygun en guzel boruyu gosterecektır:)

11fb9.jpg

:D :D :D

Valla hiç gerek yok Yiğit araba gayet hızlı ve güzel..ben bu noktadan sonra hiçbirşeyine dokunmuyorum..

60'lık diye biliyorum..
bu arada alt devirlerde bi cansızlaşma gibi bişi olur mu ve biraz daha iyileşir mi araba Can'ım. ??
60 lık olmasının ımkanı yok yıgıt,1.9 tdı 160 ınkı 51 lık :) 1.4 tsı ınkı 51 lık bıle olmayabılır.Eger duz 60 lık cekersen alt devırlerı oldururuz braz ama ust devırlerın daha kuvvetlı olur.Bu arada barbarosa telefon ac sor eger sensor ıptal edebılyosa yazılım ıle kat ını da soktur.Cıft sensor ıse zaten dırek arıza ısıgı yakar,o yuzden barbarosa gıdıp sondurmen lazım onu.Egsoz konusundada orjınal olcun ne ıse duz o olcude boru cektır bastan sona son susturucu olarakda 2.0 tfsi ınkını koy,polısle basın da agrımaz,guc de alırsın

Evet Şemun doğru noktaya temas etmiş ve sende uygun resmi bulmuşsun Yiğit hatta fazla uğraşma o kadar para vermene de gerek yok bizim kömürlükte olacaktı :) Ben takarım :D

Yiğit hala yaptırmadın mı aylardır yaptırıcam diyosun gel sana komple 800 strerlin'e ebay'dan komple remus taktıralım cuppidi cuppidi gezersin :)

olm aylardır yaptırıcam diye komple egzostu diyorum..hala da diyorum bakalım daha ne kadar daha diyecem.. :D :D

Geri
Üst Alt