Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal paspaslarımı nasıl temin ederim?

Ben geçen vergi indiriminde birşey farkettim, arkadaşa araba alırken. Bende ilerde inşallah sıfır araç alırsam küçük şehirledeki bayiilerden alıcam. Sizin arabanızla sizden çok ilgileniyor, gerçekten pahalı birşey aldığınızı hissettiriyolar. İstanbuldaki gibi doymuş, umursamaz tavırlarda değiller. Yakın çevreden böyle bir alışveriş yapmak sizinde eminim hoşunuza gider. Kesinlikle sıfır araç alıcaklara tavsiye ediyorum.

Aynı hissi doğuş esenyurtta bir bayan var o da hissettiriyor..seat bölümünde adı okşan..o kadar ilgili ki resmen kendini paralıyor..aracımı kırmızı örtüyle örtüp ben geldiğimde birden açmışlardı..hep beraber hatıra fotosu da çekildik..

Aynı hissi doğuş esenyurtta bir bayan var o da hissettiriyor..seat bölümünde adı okşan..o kadar ilgili ki resmen kendini paralıyor..aracımı kırmızı örtüyle örtüp ben geldiğimde birden açmışlardı..hep beraber hatıra fotosu da çekildik..

İşte budur denecek bişey yok...

---------- Post added at 02:31 ---------- Previous post was at 02:30 ----------

Ben geçen vergi indiriminde birşey farkettim, arkadaşa araba alırken. Bende ilerde inşallah sıfır araç alırsam küçük şehirledeki bayiilerden alıcam. Sizin arabanızla sizden çok ilgileniyor, gerçekten pahalı birşey aldığınızı hissettiriyolar. İstanbuldaki gibi doymuş, umursamaz tavırlarda değiller. Yakın çevreden böyle bir alışveriş yapmak sizinde eminim hoşunuza gider. Kesinlikle sıfır araç alıcaklara tavsiye ediyorum.

Tamamen katılmaktayım abi...

---------- Post added at 02:32 ---------- Previous post was at 02:31 ----------

kardeş yeni okudum sana şimdi lafla satarken far sensörü var dediyseler de yazılı bir belge yoksa ispat edecek bir durum yok tüketici hakları sanırım yardımcı olamaz çünkü o broşürlerde özelliklerde değiştirme hakkı saklıdır diyor....ama paspas olayı mantıklı değil illa bir orijinal ibiza paspası koyarlardı kesin...ben aracımı alırken erzurumdaki serviste ölümcül pazarlık ettim sonun da da ilk yardım seti hediye istedim 2 kez demeden hemen geldi!!!!bence paspas olayın tamamen satıcı ile ilgili ama far sensöründe yapacak birşey yok sanırım....

Banada öyle geliyor tam olarak. Paspasları orda direk alıyolar kesinlikle bende 2002 corsa wardı onun bile kendi ozel paspası wardı içinde corsa falan yazıyodu dikişlerle...

wayy bee okşan hanıma bak :)

Kaan abi senin ki istisna olmuş resmen.. :)
önceki araba da bunda da öyle bişi olmadı..velakin bunu telefondan hallettim her şeyini onun da etkisi olabilir tabii.. :D :D :D

abi bizde kırmızı örtü yoktu ama kırmızı kurdale vardı güzelce yapmıslardı :) En cok hosuma giden ise üzerindeki yazı idi ''Artık bu seatın bir sahibi var'' cok güzel yazmıslardı :)

Safa abi neymiş o paspas işi bea okudum ancak öyle sacmalıkmı olurmus o kadar para veriyorsun düdük calacaksın nereye gidilecekse git abi alıncaya kadar neler cektin şimdide devam ediyor şikayetçi ol walla abi

bide bişi sorucam ben ant a götürdüm gecen arabayı cam düğmesi sıkıntım için doğustan tasınmıs seat basaranda idi ve cok güzel ilgilendiler ne zaman böyle bişi oldu ki ?

Geri
Üst Alt