Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal paspaslarımı nasıl temin ederim?

zafa38

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere aracımı dogusotodan birçok rezillik ile aldım. Donanım listesinde Far Gece sensörü yazmasına karşın gece sensoru olmadıgını teslimatta soylediler. Bikaç boyle şey daha var. Fakat aracımın orj paspaslarını beklerken adamlar bana bildiginiz plastik şahin paspası verdi ve kayıyor sürekli. Cupranın orjinal paspasını gordum bi videoda halı şeklinde kenarları beyaz ve cupra yazılı. Bunun aracın içinde gelmediğini soyluyorlar. Sizce dogrumu yalanmı Araç alan arkadaslar bunu yaşadımı? Ne yapmam gerekir?

bence paspaslarla geliyodur..

direkt İspanya'ya aynen yaz durumu ve Doğuş'tan şikayetçi ol kardeşim..

Normal sartlarda o paspasları sana vermelerı gerekıyor ama soz konusu dogus oldugu ıcın aksesuar nıyetıne de kaktırabılırler

Ozaman bi rezillik daha çıkarayım ben. İspanyolca bileniniz varmı yaa?

ingilizce yaz google translator ile ispanyolcaya çevir iyi oluyo ;)

ya far sensoru olmadıgını da mı araba gelince söylediler işe bak. valla senin yerinde olsam kesinlikle bi sürü şeyi bedava getirirdim. hele ki o kol dayamayı kesin alırdın beleşe.

doğuşa bak ya.

yalnız büyük ihtimalle paspaslar ekstra donanımdır. ş.siz doğuş öyle yapıyo genelde çünkü.

edit: ayrıca canın dediği gibi ingilizce de biliyolardır =)

google translate saçmalıyo
senle dalga geçmesinler

İspanyolca şart değil İngilizce kafi.. :)

Önce bi doğuşu zorlayım sonra İspanya ile iletişim kuralım ozaman.

rezillik valla hak arama davasını ve doğuşu dize getirebilen birtek sitede gökhan şimşek arkadaşımız var..onun fikirlerine bence önem göster ne yapman gerektiğini o sana söyler..

Geri
Üst Alt