Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal kol dayaması kullananlar..

bir deformasyondan bahsetmem mümkün değil ayrıca araçla uyum sağlayan başka bir kol dayamadan bahsetmek yersiz diye düşünüyorum ufak bir detay gibi görünebilir ama bence oldukça önemli bir detay...

bende alıcaktım ama kolunu üstüne koyunca hafif bir esneme gıcırtı sesi yapıyodu bi arkadaşımda plastiği biraz daha kalın olsaymış iyi olacakmış ama gerekli gerçekten şehir içinde ve dışında rahatlık.....

artık bakalım servıste ufak bı kampanya olsa yaptırıcam artık baya bı dısarda arastırdım ama bır turlu orjınal kol dayama gıbısını bulamadım...

vaay mayham olldk ha abi.

bu arada kol dayamamı taktırsam napsam. bak habire bi eksik çıkıo aklıma gelio gelde yazma şimdi :D

ben bulmadım Emre, sen buldun bizde dile getirdik biliyorum dün akşam burnundan soluyordun doğru adres ben değilim :D:D:D:D

normalde orj. aksesuara karşı çıkanlar da orjinalden kaçma demiş..
herhalde arabayı direkt öyle satın aldıklarından olsa gerek.. :D :D

konu kol dayama ve piyasadaki hiç bir kol dayamanın uymaması olunca mecbur kalıyosun. orjinalin görüşünü çok güzel karşı çıkan yok.

koldayama1.jpg

Orjinal Kol Dayamanın resmini ekledim arkadaşlar görmeyenler için. yarısı deri diğer yarısıda kumaştır. Renk seçeneği yok. Tek modeldir. Ayrıca aksesuar parça ve işçilikte %10 indirim var.

Ben Eryada taktırmıştım yaklaşık 1 sene oldu neredeyse. Çok memnunum. Kolumu kaldırmıyorum ordan:)

normalde orj. aksesuara karşı çıkanlar da orjinalden kaçma demiş..
herhalde arabayı direkt öyle satın aldıklarından olsa gerek.. :D :D

Arabayi direk satin alirken hediye mi ediyorlarmis yigit 490 liralik malzemeyi.ondan mi oyle diyorsun?

Geri
Üst Alt