Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orginal Parça nereden alınır ?

Turhand

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba forumda ve seatta yeniyim o yüzden bir yanlışlık yapıyorsan kusuruma bakmayın. Aracında problem yaşayan herkes gibi benimde moralim altüst şuan yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Aracımın sağ ve sol salıncakları arızalanmış değiştirmek istiyorum ancak yetkili servis 500 tl işçilikle beraber 1560 tl istiyor bu da iyi bir rakam olduğu için bende orginal parçaları kendim alıp taktırmak istiyorum en azından 500 tl işçilikten kurtulmuş olurum diyorum bu sebepten dolayı orginal parça alabileceğim yerler bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa minnettar olurum

2010 model ibiza 1,6 dsg.
[doublepost=1486557477,1486555568][/doublepost]Çok aceleci mi davranıyorum bilmiyorum ama sanırım kimsenin konuyla ilgili bilgisi yok ?
[doublepost=1486559549][/doublepost]Bu konudaki ölüm sessizliği halen sürüyor... Nette araştırdım ve yanılmıyorsam orginal parça lemförder diye bir markaymış ve sadece serviste bulunuyor yani wv grubu diyor ki seve seve geleceksin kardeşim İşte tam bu noktada belki bir ihtimal konuyla ilgili fikri olan bir arkadaş yardımcı olur demiştim ama

Ayan otomotiv 0312 394 20 05 yedek parça arayıp orj fiatlarını öğrenebilirsin.
uygunsa alabilirsin.

yan sanayii parçalar da kullabilirsın genelde italyan malı olur.
Araç ruhsatını yanına alıp aksarayda bulursun dilediğin parçayı

Bostancı sanayi'de Özelçi otomotiv'de orjinal yedek parça kullanıyor bildiğim kadarı ile. Telefon numarası 0 216 575 59 81. Yedek parça tarafına Emrah Bey bakıyor. Fiyat anlamında bilgi alınabilir. İşçilik konusunda da beni memnun etmişlerdi.

Geri
Üst Alt