Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OPS Park Sensörü

sefatmr

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Öncelikle ben Hatay İskenderun da ikamet ediyorum. Araçım Seat Leon 2014 1.2 TSI 105 HP Style S&S 5F dir.

Araçımı alalı hemen hemen 2 ay oldu ve üzerinde hiç park sensörü yok. Bende taktırmak istiyorum.

Adana, Mersin ve Gaziantep Seat bayilerini aradım sadece sesli olanlarına bile 1200 - 1500 TL fiyat verdiler. Gereksiz pahalı geldi bana.

Acaba aşağıdaki linklerde bulunan enderelektronik in park sensör paketlerinden birini alsam ADANA , MERSİN , GAZİANTEP,HATAY, OSMANİYE, KAHRAMANMARAŞ illerinde bunun montajını yapıp ekranda gösterebilecek bildiğiniz usta bulunuyor mu ?

Veya araçıma OPS Park sistemini nasıl taktırabilirim tavsiyelere açığım. (Seat servisi OPS arka park ve montaj dahil 2500 TL dedi.)

Ön ve Arka Park Sensörü Seti

Sadece Arka Park Sensörü Seti

Merhabalar, Ender Elektronik montajı için de size yardımcı olacaktır. Direkt Hatay'da olmasa da saydığınız iller arasında çalıştıkları servisler var diye biliyorum. Montaj yapıldıktan sonra OPS'yi VAG-COM ile açarlar zaten o işin basit kısmı.

Merhabalar, Ender Elektronik montajı için de size yardımcı olacaktır. Direkt Hatay'da olmasa da saydığınız iller arasında çalıştıkları servisler var diye biliyorum. Montaj yapıldıktan sonra OPS'yi VAG-COM ile açarlar zaten o işin basit kısmı.
Arayıp sordum da en yakın İzmir şubesi varmıs bu illerde montaj yapabilecek bildikleri yer vs yokmuş

Geri
Üst Alt