Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Online Yedek Parça

RehaG

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

İnternette biraz araştırma yaptım. Türkyılmaz firması sadece volkswagen grubu araçların yedek parça satışı yapmaktaymış. Seat Leon aracım için firmanın online yedek parça satış siteleri Türkyılmaz Yedek Parça dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Seat grubu için link şu şekildedir; Türkyılmaz | SEAT | Ürün Arama

Sizlerde internetten yedek parça alış-verişi yapıyor musunuz? Hiç alış-veriş yaparken yaşadığınız bir olumsuzluk oldu mu?

Firma ile ilgili internetten yorumlara, şikayetlere bakın. Duruma göre alışveriş yapabilirsiniz. Site güvenli bir siteye benziyor.
Ben genelde bu tip ihtiyaçlarımı önce sanayi esnafından araştırıyorum. Fiyat yüksekse N11, GG gibi sitelerden alıyorum.

Arkadaşlar merhaba,

İnternette biraz araştırma yaptım. Türkyılmaz firması sadece volkswagen grubu araçların yedek parça satışı yapmaktaymış. Seat Leon aracım için firmanın online yedek parça satış siteleri Türkyılmaz Yedek Parça dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Seat grubu için link şu şekildedir; Türkyılmaz | SEAT | Ürün Arama

Sizlerde internetten yedek parça alış-verişi yapıyor musunuz? Hiç alış-veriş yaparken yaşadığınız bir olumsuzluk oldu mu?
benım eşim ankaralı ivedikte turkyılmaza gittim...bp içersindeki servisi tuzlu ama ustalar tam ses uzmanı :) ankara gibi yerde internetten parça siparişi almak mantıksız bence...doğuş otodan istediğiniz zaman alabilirsiniz cunku fıyatlar aynı :) yan sanayi şaşmaz ve ivedik ...sağlam köklü firma sıkıntı cıkcanı sanmıyorum...moda tunıngten uzak durun yeter ...
[doublepost=1495657847,1495657706][/doublepost]kendini üyelerimiz kısmından tanıtmamışsınız....kurallar gereği seni tanıyalım :) parca lazım oldu mu bize seslen en uygun en kaliteli şeylerden her zaman haberdarız :)

Geri
Üst Alt