Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OGS sanıp KGS'ye dalınca...

Trafik kazasında ağaç bile kırsan parası alınıyor :) devletin parası vatandaşta kalmaz :)

bacanak bugün karayollarına gittim bızım 3 ay önce otobanda yaptığımız kaza sonucu bariyerlere verdiğimiz ufak hasarın bedeli 1330 TL biçmiş devlet baba:D
senın olayınıda sordum eğer elektronik beyinde bi sorun yoksa 1500 tl civarıymıs ama eğer motor ve elektronik aksamdada hasar varsa 5000 tl nın üzerinde olduğunu sölediler şöle birşey daha var bunun bedelini istanbul belirliyomuş gişelere verilen hasarlar istanbuldan haberi geliyomuş bir seneyi bulurmuş trafik sigortası karşılıyomuş bu cezayı ancak aradaki zamandan dolayı oluşacak gecikme zammını kişi ödüyomuş....
bizim kaza 16.10.2009 da olmuştu tebligat 29.01.2010 da oluşturulmuş 100 tl gibi bir gecikme zammını bizden alıcaklarmış.....

2001de İskenderun gişelerde bende yaptım ve çok komik bi bariyer parasını ödedim o anda. aynı haftada aynı kazayı yapan 5. araçmışım, benden öncekilerden biri de o taraflarda çok bilindik bir otobüs firmasınınmış :) Hatta o gün bana kız istemek için annemler İstanbuldaydı bende uçakla dönecektim akşamında beraber gidecektik. bu hazin olayla kızı bensiz istemişler kahveler içilmiş falan, ben geldiğimde gece yarısı olmuştu 15 dakka sonra da kalktık zaten. Bu bariyer yüzünden kendime kız istendiğinde olaya şahit olamadım bile...

2001de İskenderun gişelerde bende yaptım ve çok komik bi bariyer parasını ödedim o anda. aynı haftada aynı kazayı yapan 5. araçmışım, benden öncekilerden biri de o taraflarda çok bilindik bir otobüs firmasınınmış :) Hatta o gün bana kız istemek için annemler İstanbuldaydı bende uçakla dönecektim akşamında beraber gidecektik. bu hazin olayla kızı bensiz istemişler kahveler içilmiş falan, ben geldiğimde gece yarısı olmuştu 15 dakka sonra da kalktık zaten. Bu bariyer yüzünden kendime kız istendiğinde olaya şahit olamadım bile...

harbiden hazin bir durummuş senınkı abi:D
komik rakam dediğin ne kadrdı bizimki çok komik bi rakam değil walla....

arkadaşa söyledim gidip bi uğrasın bakalım ağbi...

faruk abi senin olayda baya bi talihsizlikmiş kız istemeye denk gelmiş :)

arkadaşa söyledim gidip bi uğrasın bakalım ağbi...

faruk abi senin olayda baya bi talihsizlikmiş kız istemeye denk gelmiş :)

sorsun soruştursun eğer plakayı aldıalrsa ne kadar çabuk halledebilirse onun için o kadar iyi nasılsa trafik sigortası karşılıyo:D

bende 3 yıl önce orta refüjden karşı şeride geçip karşıdan gelenle kafa kafaya çarpıştım o esnada refüjün birkaç taşını söktüm yerinden bide leyhanın birini altıma almıştım polis geldi rapora bunları yazmadı ama o yüzden henüz gelen bir ceza yok mobese ozamanlar bu kadar yaygında değildi

Görkem arkadaşın ne zoru varmış 120 ile gişelere girmiş...mal önemli degilde ya cana gelseydi...

abi ogs olunca genelde ben ve çoğu insan o hızlarda hatta daha hızlı giriyor oradaki 30 yazan tabelayı çoğu insan hesaba almadıgı gibi bizde almıyoruz

hatta ben bi ara deniyordum 190 la geçtim çalışacakmı diye

Görkem 190la geçmek zor olsa gerek biraz ibreye iyi baktın mı :D:D bende 140 la falan geçiyorum okuyor hertürlü :D

Geri
Üst Alt