Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OGS Bakiyeniz (-)'ye Düşmesin..

YCO

Kayıtlı Üye
OGS bakiyesi -1 Lira bile olsa cihazın iptal olma olasılığı var diye duymuştum doğruymuş..

bakiye sorgulama mesajında "plakaya ait etiket yoktur.." demesinden sonra şüphelenmiştim zaten öğlen de köprüden geçerken tuhaf bişiler yazınca bankaya gittim..iptal etmişler..cihazın saçma sapan bi yerlere gidip format atılması gerekiyomuş cihazı açtırmak için 10 gün kadar sürermiş bi de..ben de hesabı kapatıp yeni cihaz almak durumunda kaldım bugün..OGS'siz kalamayacağım için..

arada sırada hesabınızı kontrol etmeniz benzer bi senaryoyu engellemek için faydalı olur derim..ya da bittikçe otomatikman kredi kartından çekiliyosa kartta limit olduğundan..

OGS'niz Ziraat OGS'si ise T.C.Z.B'ye yani 8292'ye, OGSBAK boşluk plakanızı boşluk bırakmadan yazıp gönderip ne kadar bakiyeniz olduğunu öğrenebilirsiniz..
yani "OGSBAK 34TM2556" şeklinde..saçma sapan bi zamanda iptal olmaması için..

velakin anlamsız yere zaman ve para kaybı olsa da ilk çıkan takoz OGS'den kurtulmuş oldum iptal olduğu için, o da bi çözüm olabilir tabii.. :D :D

teşekkürler..

aferim... ne güzel yapmışsın.. bi de anlatıyosun :)

KGS kullanıyorum 2 side cok dertli iş iyiki hergun köprü falan kullanmıyorum. Shellin KGS sini aldım benzin alırken doldurtabiliyorum...

eskiden bakiye - ye düşse bile araç plakasından tanıyıp ceza kesmiyorlardı o zaman artık kaçak geçmiş sayılırız.

eskiden bakiye - ye düşse bile araç plakasından tanıyıp ceza kesmiyorlardı o zaman artık kaçak geçmiş sayılırız.

aynen kardeşim..
vakti zamanında -160'ları gören cihazı iptal ediyolar artık.. :D

Arkadaşlar dün ve bugün 5 kez ogs den geçtim ogs siz 110 tl dedi her geçişte şimdi gerçekten bana 550 tl cezamı gelir nasıl öğrenebilirim nereye yatıracagız iş bankasının ogs si var bende normalde plakama ait ogs var ama takılı degilmiş ben takılı sanıyordum

direkt bankaya sormanda fayda var Serbay abi..

Arkadaşlar dün ve bugün 5 kez ogs den geçtim ogs siz 110 tl dedi her geçişte şimdi gerçekten bana 550 tl cezamı gelir nasıl öğrenebilirim nereye yatıracagız iş bankasının ogs si var bende normalde plakama ait ogs var ama takılı degilmiş ben takılı sanıyordum

ogs takılı değilken ogs den geçtiğinde ogs siz 110 tl yine çok değil mi ya?

bende 20 tl altına düştüğünde kredi kartından 20 tl yüklüyor kartta limit yokken 18.60 a kadar indim bir kez bizim burda iki gişe arasından fazlası 1.40 ile başlıyordu ozamanlar ardından hiç kartta limit olmadıgı olmadı 20 nin altına düşünce kendi kafasına göre alıyor peşin peşin:)

Geri
Üst Alt