Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OBD II Bluetooth okuyucu..

Joke-R

Kayıtlı Üye

Bunu izlermisiniz ? Kendi araçlarımızda bunu kullanabilirmiyiz ? Yani küçük SSD bir ekran düşünün orda bu uygulamayı çalıştırırsak ? Ki bu cihazın çalıştığını varsayıyorum şuan.Hem anlık turbo basıncı anlık yap basıncı vb verileri okuyamazmıyız ?

Kullanan bilen varmı ?

Google da aratmanız için tam adı elm327 obd2

Merhaba Hocam,

ben iş yerindeki bir projem için kullanmıştım. ELM 327 diye bir şey fiyatı da pahalı değil.

Appstore ve google store de ücretsiz uygulamalar var, birçok şeyi görebileceğiniz ancak profesyonel olarak değişiklik yapacaksanız ücretli yazımlar satınalmanız gerekiyor.

Onun haricinde uygulama yol bilgisayarı gibi, birçok şeyi görebilirsiniz.

Elm327 cihazın bu versiyonu 3-5 dolarlık ucuz çin çakmalarıdır, bu ürünlerin performansı kullandığı programlar ile alakalıdır, bu çakma mallar orjinal programın cracklenmiş (kırılmış) versiyonunu yada ücretsiz olan basit yazılımları kullanırlar. Bu programlarla birçok blok ölçümlerini görebilirsiniz. Bu basit yazılımların birçoğu araca zarar vermese de size sağlıklı ölçümler ve veriler de vermez. Bu ürünlerin orjinali OBD Link MX veya LAUNCH EASYDİAG 2.0 (X431) gibi cihazlardır. OBD Link MX orjinal program ile piyasada 80-90 dolar civarı fiyatı vardır. LAUNCH EASYDİAG 2.0 ise daha da gelişmiş bir cihazdır. 55-60$ civarı civarı cihaz satılır, asıl para eden ise orjinal yazılımlarıdır. Eski ismiyle x431 altyapısındaki her yazılımı kullanma imkanı sunar. Cihaz için alacağınız her yazılım için 35-40$ civarı para ödersiniz. Cihazla birlikte full yazılımı almak isterseniz 900-1000 lira civarı bir bedel ödemeniz gerekiyor. Tabi bunlar bayi/servis düzeyinde işlem yapmanıza olanak sunan, sadece verileri sunmakla kalmayıp birçok birime müdahale edip değiştirmenize olana veren cihazlardır. Sizin gösterdiğiniz bu profesyonel cihazların basit programlarını kullanan 3-5 dolarlık çakma cihazlar gurubuna girmektedir.

Tahmini Teslimat Zamanı

Bu da orjinal, profesyonel cihaz...

LAUNCH EASYDİAG 2.0 (X431) ORJİNAL CİHAZ - FULL ARAÇ PROGRAMI - Araç Arıza Tespit ve Elektronik Test, Ölçüm Cihazları sahibinden.com'da - 386087814

Merhaba Hocam,

ben iş yerindeki bir projem için kullanmıştım. ELM 327 diye bir şey fiyatı da pahalı değil.

Appstore ve google store de ücretsiz uygulamalar var, birçok şeyi görebileceğiniz ancak profesyonel olarak değişiklik yapacaksanız ücretli yazımlar satınalmanız gerekiyor.

Onun haricinde uygulama yol bilgisayarı gibi, birçok şeyi görebilirsiniz.

Elm327 cihazın bu versiyonu 3-5 dolarlık ucuz çin çakmalarıdır, bu ürünlerin performansı kullandığı programlar ile alakalıdır, bu çakma mallar orjinal programın cracklenmiş (kırılmış) versiyonunu yada ücretsiz olan basit yazılımları kullanırlar. Bu programlarla birçok blok ölçümlerini görebilirsiniz. Bu basit yazılımların birçoğu araca zarar vermese de size sağlıklı ölçümler ve veriler de vermez. Bu ürünlerin orjinali OBD Link MX veya LAUNCH EASYDİAG 2.0 (X431) gibi cihazlardır. OBD Link MX orjinal program ile piyasada 80-90 dolar civarı fiyatı vardır. LAUNCH EASYDİAG 2.0 ise daha da gelişmiş bir cihazdır. 55-60$ civarı civarı cihaz satılır, asıl para eden ise orjinal yazılımlarıdır. Eski ismiyle x431 altyapısındaki her yazılımı kullanma imkanı sunar. Cihaz için alacağınız her yazılım için 35-40$ civarı para ödersiniz. Cihazla birlikte full yazılımı almak isterseniz 900-1000 lira civarı bir bedel ödemeniz gerekiyor. Tabi bunlar bayi/servis düzeyinde işlem yapmanıza olanak sunan, sadece verileri sunmakla kalmayıp birçok birime müdahale edip değiştirmenize olana veren cihazlardır. Sizin gösterdiğiniz bu profesyonel cihazların basit programlarını kullanan 3-5 dolarlık çakma cihazlar gurubuna girmektedir.

Tahmini Teslimat Zamanı

Bu da orjinal, profesyonel cihaz...

LAUNCH EASYDİAG 2.0 (X431) ORJİNAL CİHAZ - FULL ARAÇ PROGRAMI - Araç Arıza Tespit ve Elektronik Test, Ölçüm Cihazları sahibinden.com'da - 386087814

Detaylı bilgiler için çok teşekkürler.Yok zaten herhangi bir birime müdahale etmekten ziyade benim için önemli olan iki üç noktayı görsel olarak da güzel bir şekilde sunmak, OBD basit bir ara yüz kalkıpta gauge işine girmeden Turbo basıncı, yağ basıncı, yağ sıcaklığı , su sıcaklığı gibi değerleri almak isterim.Bunları okuyabiliyor bu cihazlar..Aslında greedy nin harika bir ürünü var bu iş için ama bu cihazı kimse sorduysam şuan yok dior, Almanyaya telefon açıyorum satılıyor dior ama buraya gönderecek bulamadım..En son araştırırken bu OBD cihazlarına takıldım.

Bunu daha önce leon Cupra da android işletim sistemli multimedya kullanıp bunları ekstra göre biliyordu
Ürün pahalı olmasa çok kullanışlı kesinlikle olması gerekli performans araçları için

Bunu daha önce leon Cupra da android işletim sistemli multimedya kullanıp bunları ekstra göre biliyordu
Ürün pahalı olmasa çok kullanışlı kesinlikle olması gerekli performans araçları için
Abi greddy nin ürünü visio die geçio baya detaylı ve pahalı ama şu obd ye takılan bt li zımbırtılar makul bence bakalım şu yağ işini bi çöziyim aero kit için para ayırmıştım galiba daha dişe dokunur ekipman için harcıycam :) ama artık haftaya kadar kesinlikle çözmem lazım şu yağ olayını..

Geri
Üst Alt