Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

o artık beşiktaşlı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Q7' miz hayırlı olsun

çok beğendiğim bir futbolcu, dün arabada aldım haberi arkadaştan, sevinçten korna çala çala gittim :p

sevinsem mi,üzülsem mi bilemedim..evet,isim olarak tartışılmaz..oynadığı takımlar tartışılmaz..dünyanın en iyi teknik direktörü mourinho nun onu gittiği takımlara götürmesi,portoda oynadığı futbol beni umutlandırıyor(bize karşı oynadığı maçtaydım..bütün arkadaşlar demiştik,keşke bizde de böyle bir adam olsa)..aklımın takıldığı nokta ise son 3 sezondaki düşüşü..inşallah portodaki günlerine geri döner..

ayrıca,tutar mı tutmaz mı bilinmez,ama böyle bir transferi gerçekleştirerek yönetim büyük iş başardı..

beşiktaşımıza hayırlı olsun umarım son 3 senesinden sonra kartalla beraber uçmaya başlar:)

sevinsem mi,üzülsem mi bilemedim..evet,isim olarak tartışılmaz..oynadığı takımlar tartışılmaz..dünyanın en iyi teknik direktörü mourinho nun onu gittiği takımlara götürmesi,portoda oynadığı futbol beni umutlandırıyor(bize karşı oynadığı maçtaydım..bütün arkadaşlar demiştik,keşke bizde de böyle bir adam olsa)..aklımın takıldığı nokta ise son 3 sezondaki düşüşü..inşallah portodaki günlerine geri döner..

ayrıca,tutar mı tutmaz mı bilinmez,ama böyle bir transferi gerçekleştirerek yönetim büyük iş başardı..

dedıgın dogru ama adamın gelmesı bıle takımda rekabetı arttıracaktır.... forma satıslarındada yukselıs olur:)

inşallah taraftarın vereceği gazla birlikte döktürür Q7 miz.

Yakışır Kartalıma..Forması çıkar çıkmaz alıyorum..:)Büyük Beşiktaş taraftarı varken bu adam büyük işler yapıcak,ben inanıyorum...

ben pek yararlı olcagını dusunmuyorum ama ınsallah yanılırımda turk futbolu ıcın bıseyler gorururz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt