Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

o artık beşiktaşlı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçen sene lig de 4 maç oynayıp 1 gol atan bu kadar ünlü olupta dünya kupasına çağrılmayan bi futbolcudan pek yarar gelceğini pek sanmıyorum ama yanılırım inşallahda türk futboluna katkısı olur..

bomberman karakartal,,,, hadi hayırlısı. beşiktaşımıza hayırlı olsun...:eek:

Tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olsun lakin şunu da unutmamak gerek futbol bir takım oyunu bireysel yetenek her ne kadar önemli olsa da takıma uyum sağlayamazsa geçmiş olsun :)

ben pek yararlı olcagını dusunmuyorum ama ınsallah yanılırımda turk futbolu ıcın bıseyler gorururz

zigorum, cimbom damarının kabararak temennini dile getirdiğini düşünüyorum.:p

bence yararlı olacak..adamın son üç yılda tutunamamasının nedeni, gittiği her takımda ondan daha büyük yıldızların olması... hani deriz ya türkiyede, şu futbolcu 3 büyüklerde oynayamaz, anadolu takımında kral olur.. (yusuf şimşek, cuyhun eriş vs.) Q7 de öyle..şampiyonlar ligi şampiyonluğundan başka birşeyi başarı olarak kabul etmeyen takımlarda tutunamadı..çünkü ondan büyükler var..ama portoda, s.lizbonda kral gibiydi..çünkü takımın lideri kendisi idi..bizde de hemen hemen aynısı olacak diye bekliyorum...

hem bide şu açıdan bakmak lazım...Q 7 nin bonservisi 7.3 milyon euro, tabatanın bonservisi 8 milyon euro.. tabatadan daha ucuz yani...:D:eek:

Evet,cumartesi günü inönüye imza törenine kimler geliyo bakalım..? :eek:key:

geçen sene lig de 4 maç oynayıp 1 gol atan bu kadar ünlü olupta dünya kupasına çağrılmayan bi futbolcudan pek yarar gelceğini pek sanmıyorum ama yanılırım inşallahda türk futboluna katkısı olur..

geçen sezon interde 11 lig maçında ve 2 şamp. ligi maçında forma giydi. bu maçlardan sadece 1 inde 90 dakika oynadı..ve geçen sezon gol atmadı.

geçen sezon interde 11 lig maçında ve 2 şamp. ligi maçında forma giydi. bu maçlardan sadece 1 inde 90 dakika oynadı..ve geçen sezon gol atmadı.

ntv spor yalancısıyım fakat gene böle bi oyunca için az maç eksiği var bunu kapatması şart yoksa elinizde patlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt