Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NOKİAN WR A4 MÜ PİRELLİ SOTTOZEROMU

ben mk2 leonum için nokian wr d4 kullanıyorum ve ses neredeyse yok gibi
tutunma da gayet iyi
fiyat olarak nasıldır bilmem aradaki fark

WR d4 o ölçüde yok diye biliyorum. 215 50 18 benim ölçüler.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben ibizamda kışlık nokian wr d4 kullanıyorum, sert bir kış geçirmedim ama genelde başarılı lastikler tavsiye ederim.

215 50 18 ölçüsünde A4 modeli var iki kanallı d4 modelde kanal yok bildiğim kadarıyla.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rezulteolastik.com diye bi site var tüm lastiklerin ab etiketi ve ünlü araba dergilerinin yaptığı lastik testi sonuçlarını yayınlıyor ordan bakıp daha sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Arkadaş çevrem bu siteden bakıp nokian almaya karar verdiler hepsi de çok memnun.

Bende bakıyorum ama 17 için şuan aklımda sava var yada kumho alıcam @atecateam ömür bak bir senin bulduğun lastiği paylaşırmısın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bende bakıyorum ama 17 için şuan aklımda sava var yada kumho alıcam @atecateam ömür bak bir senin bulduğun lastiği paylaşırmısın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
@memet_one başkan o lastiği Emir Güllük önermedi. Kullananlar memun ama @Emirgllk önerdiği Taurus 601 Winter (Lastik Michelin'in yan sanayisi. Aslen Macaristan markası ama Sırbistan üretimi.) Şikayet alınmamış, yumuşak deniliyor. Bende kankama güvendiğim için ay sonu veya ayın ilk haftası gibi gidip taktıracağım Allah Nasip Ederse. @Emirgllk ailenizin lastikcisi. Paranızı çöpe atmayın, bir bilene sorun bir bilginiz olsun.
taurus_profile_601.jpgtaurus_semiprofile_601.jpgtaurus_thread_601.jpg

Geri
Üst Alt