Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nisanda inş böyle olcak arabam....!!

murat çok güzel olur hatta süper olur ama dumanın ve bagajında bırakacağı izi unutma. beyaz çokbelli eder. ama her daim temiz olursa güzel olur. fotolardaki ibizayı gerçekten çok beğendim

bıde o var dımı ya sızde egsozunuzu asagı verın olmadı ya yada saga cekıp habıre sılceksın arkayı:D

murat çok güzel olur hatta süper olur ama dumanın ve bagajında bırakacağı izi unutma. beyaz çokbelli eder. ama her daim temiz olursa güzel olur. fotolardaki ibizayı gerçekten çok beğendim

onu bende düşündüm abi ya ama gülü sewenen dikenine katlanır falan diyelim:D yıkatcas bol bol artık

bıde o var dımı ya sızde egsozunuzu asagı verın olmadı ya yada saga cekıp habıre sılceksın arkayı:D

uğraşılmaz arda yaa.

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

valla murat yaparsan çok şık olur. kıskanırım haa :D

valla abı tek ekısısı o sızın aracların ben dayanamazdım ya boyaya yapısıor resmen mat beyazda cok bellı olur dedıgın gıbı ama beyazda ayrı bı guzel abı.

yok J9 gibi yana werelim egsozu:D:D bide benim egzosu gordun 44 numara ayakkabı girecek içine nerdeyse:p amaan temizleris napıyım şu görüntü için hergun gider su tuttururum 4-5gunde birde yıkatırım tamam işte:D

murat, ardanın dediği gibi duman isi resmen yapışıyor. boyaya işliyor. yıkatmayla falan çıkmıyor kolay kolay. benim arka plaka gri mesela ne yaparsam yapayım beyaz olmuyor. hee bu durumda senin yapacağın yılda bir kez arka bagaj ve arka tamponun folyosunu yenilemek olabilir :D

Geri
Üst Alt