Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nisanda inş böyle olcak arabam....!!

konu dışına çıkma 1 kerede arkadaşım git geyiğini baska yerde yap:p :D:D:D

kardesım bu 1 aydır benimde kafamda var. maliyeti cok dusunduruyor beni. az buz bir para degil ama cok istiyorum bende.

bu arada fotografları daha once görmemistim, baya faydası oldu fikir edinme acısından. hiç durma hemen yaptır diyor fotoğraflar ama maalesef...

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

bir de bu isi yapmadan önce başka yapmak istediklerim var, onları da halletmem lazım.

cok çalışmam lazıımm..

kardesım bu 1 aydır benimde kafamda var. maliyeti cok dusunduruyor beni. az buz bir para degil ama cok istiyorum bende.

bu arada fotografları daha once görmemistim, baya faydası oldu fikir edinme acısından. hiç durma hemen yaptır diyor fotoğraflar ama maalesef...

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

bir de bu isi yapmadan önce başka yapmak istediklerim var, onları da halletmem lazım.

cok çalışmam lazıımm..

walla benim sadece renk eksik bide jant onun dışında herşey tamam..inş onuda halletcem.. istersen bende siyahı kırmızısı falanda war yollayım sana onlarda mukemmel.. hem fikir olur sanada..

Çok güzel olur, ama jant lastik kombinasyonuda çok önemli.

vallaha kardesım atarsan sevınırım. mail adresim erkusriza@gmail.com

benim arka cupra tamponuna ihtiyacım var. ayrıca arkaya siyah zeminli ledli stop dusunuyorum.

Geri
Üst Alt