Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nihayet Cupra görünümlü emocion kırmızısı leonuma kavuştum.

Hakan güzel olmuş güle güle kullan. Kafanı karıştırmak istemem şu güzel bu çirkin de demek doğru olmaz zaten yaptırmışsın keyfini çıkar. Bide farlara el at bixenon olsun. Eğer buna bütçen yoksa cupra jantlardan vazgeç daha hafif güzel jantlara geç uygun fiyata gelir geriye kalan paraya da bixenon far yaptır.

Ama kafam karışık dersen yada bunlar yeter dersen boşver mesajımı sen keyfine bak.

çok güzel olmuş güle güle kullanın
Çok teşekkürler.

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Hakan güzel olmuş güle güle kullan. Kafanı karıştırmak istemem şu güzel bu çirkin de demek doğru olmaz zaten yaptırmışsın keyfini çıkar. Bide farlara el at bixenon olsun. Eğer buna bütçen yoksa cupra jantlardan vazgeç daha hafif güzel jantlara geç uygun fiyata gelir geriye kalan paraya da bixenon far yaptır.

Ama kafam karışık dersen yada bunlar yeter dersen boşver mesajımı sen keyfine bak.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Kesinlikle yapılan yorumları son derece öneme alıyorum. Fakat aklımda eğer aracımı cupraya çevirmek var ise bence a dan z ye herşeyi ile cupra olması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada çıkma cupra farı buldum. Jantlar konusunda da yani çok jant var piyasada fakat ben her zaman orjinallikten yanayım.

Hakan tamamen orjinal olması için göstergeler de direksiyondaki iç yüzey de motor da egsoz çıkışı da....

Bence boşver fazla abartma. Bulduğum çıkma far beyinle falan takım halindeyse süper ama eksik parçaları varsa başını ağrıtacaktır. Diğer orjinal bixenon seçeneği sana daha makul fiyata gelir cupra fardan da sadece eksiğin sürüşe duyarlı dönüşler olur.

Çok teşekkürler.

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Kesinlikle yapılan yorumları son derece öneme alıyorum. Fakat aklımda eğer aracımı cupraya çevirmek var ise bence a dan z ye herşeyi ile cupra olması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada çıkma cupra farı buldum. Jantlar konusunda da yani çok jant var piyasada fakat ben her zaman orjinallikten yanayım.

Hakan çıkma cupra farı mı buldun???

Ozan bulursun farı belki ama ya beyinler? onlar olmazsa ne kadar çalışacak bu meret?

Gökhan sadece merceklerle bixenon özelliği olabilecekse çıkma farla da çözülür iş. Fiyatı uygun ve yapılabiliyorsa hayırlı olsun Hakan.

Gökhan sadece merceklerle bixenon özelliği olabilecekse çıkma farla da çözülür iş. Fiyatı uygun ve yapılabiliyorsa hayırlı olsun Hakan.

Eger ole oluyosa sorun yok Faruk abi beyın falan dedınız ya ondan dedım bılmedıgımden dolayı :Dhangısı uygunsa o alınmalı zaten ;)

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

Nasıl bir far acaba resmi falan varmı?

Faruk abının ımzasına bakabılırsın bıde forumda vıdeosu vardı mert abı eklemıstı

Geri
Üst Alt