Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nihayet Cupra görünümlü emocion kırmızısı leonuma kavuştum.

Hakan hayırlı olsun.Gerçekten çok beğendim.Cupra yazısıda bence güzel duruyor.Dediğin gibi gaza gelmeyen bi kişiliksen hiç sorun teşkil etmez bence.Jantın gerçekten çok sırıtmış acilen hatta ilk iş olarak jantını değiştirmelisin.Bence cupra jantının 2.eline vereceğin 2000-2500 gibi parayla 2.el bi bbs bak daha iyi derim ben.Herşeyini kaskoya bir an önce işlet dünya hali ne olacağı belli olmaz.Gerçekten çok sevindim ve beğendim.Hayırlı uğurlu olsun kardeşim iyi günlerde kullan inşallah.

Arkadaşlar hepinize teker teker teşekkürlerimi sunuyorum. Çok saolun.

Kardeşim güle güle kullan, Cupra yazısı bence tamamen zevk meselesi ve bence güzel olmuş

çok güzel olmuş maaşallah. hayırlı olsun. eğer yapabilirsen diskleri de büyüt. çok ele veriyor cupra olmadığını.

Hayırlı olsun

Cupra jantlarını alana kadar bence orjinal sport up jantlarını tak.Bence bu jantlar hiç olmamış orjinal Sport Up jantları daha hoş ve tok gösterir arabayı düşüncesindeyim

kardeşim güle güle kullan çok güzel olmuş, her şey çok güzel yanlız keşke Cupra yazısını yazdırmasaydın arkaya bence

kazasız belasız kullan

Kardeşim güle güle kullan, Cupra yazısı bence tamamen zevk meselesi ve bence güzel olmuş
Teşekkürler.

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

çok güzel olmuş maaşallah. hayırlı olsun. eğer yapabilirsen diskleri de büyüt. çok ele veriyor cupra olmadığını.
Teşekkür ederim. Fakat amacımız sadece görünüm. Disklerin değişimi biraz farklı bir işlem. Yani cupranın fren sistemi pahalı bildiğim kadarıyla fakat ileride neden olmasın. Tekrar teşekkürler iyi dilekleriniz için.

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

Hayırlı olsun

Cupra jantlarını alana kadar bence orjinal sport up jantlarını tak.Bence bu jantlar hiç olmamış orjinal Sport Up jantları daha hoş ve tok gösterir arabayı düşüncesindeyim
Teşekkürler. Aracı aldığımda üzerinde bu jantlar vardı. Aldığım kişi sport-up jantları ile takasa girmiş. Bunlarda çok kötü değil aslında. Zaten ileride zaten cupra jantları takılacak.

Geri
Üst Alt