Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nihayet Cupra görünümlü emocion kırmızısı leonuma kavuştum.

aracını bugun Erya'da inceleme fırsatı yakaladım çok güzel olmuş. hayırlı olsun güle güle kullan.

valla aracı komple cupra gıbı yapacaksın yazının pek zararı yok tamamen keyfi...

allah kaza bela vermesın guzel olmus aracın.

1)hemen yapılanları kaskoya işlettir sonra çok üzülürsün.
2)35mm deil 50mm yay düşün.
3)orta ızgaranın arkasına petek
4)cupra yazısı bence bosa masraf olmus ama kotu deıl.

Floydian Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar ona bakarsanız çoğumuz arabasının arkasına FR yazısı yapıştırıyor. Temelde aynı şey değilmi?

alp bence cok ortalık kızıstırıcı seyler yapıyosun.su gereksız yazıyı yazacagına bence yapan arakdasa hayırlı olsun cok guzel olmus veya bunun gıbı seyler solucegıne soru cvp oyunu yapmıssın gıbıme geldı.

Ogün, ben hem msnde hemde forumda hayırlı olsun dedim Hakan'a. Hatta geçende Eryada babasını gördüm tanıştım onada dedim.:) Hatta arabası yapım aşamasındaydı. Demek istediğim soru cevap oyunu yapma gibi bir amacım yok..

alp bu konuda benım yazıdıgm yere kadar senın olumlu bı sozunu goremedım.ben eryada orda burda ne dedıgınıde bılemem.

tmelde fr da yassa cıplı bı 2.0 tdı fr la aynı gıder ama bı cupra ıle gıdemz.cupra yazmak cok farkettırır bence arabaya.sahsen benım aracımda cupra yassa sonra yanıma bı orjınal cupra gelse o ankı ıfadem cok kotu olurdu adam hadı yuruyelım dese napıcam??

neyse bu konuyu kapatalım anlatmak ıstedıgım buydu sadece.arkadasımızın konusunu baltalamayalım.

masallah dıyelım.

ozamn cupra yazısını onaylamayan arkadaslardamı ortalıgı kızıstırmaya kalkıyor?????

Ogün, ben hem msnde hemde forumda hayırlı olsun dedim Hakan'a. Hatta geçende Eryada babasını gördüm tanıştım onada dedim.:) Hatta arabası yapım aşamasındaydı. Demek istediğim soru cevap oyunu yapma gibi bir amacım yok..

Teşekkür ederim saolun. Cupra yazısını sevmeyenler için fr yazısını da o zaman takmanın bir anlamı yok anlamında bir mesaj ve çok haklı bir mesaj. Ve çok mantıklı gerçekten. Tamamen zevk meselesi sonuçta.

Öncelikle maşallah....Cupra yazısıını iptal et sonra bırı gelır sınırlenırsın;) acıl olarak yay ve jant....hayırlı olsun allah kazadan beladan saklasın :D

Geri
Üst Alt