Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NFS Shift 2 Unleashed çıkıyor ..

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
ilk Shift fena değildi aslında..
ama GT5'in üzerine nasıl olur bilmiyorum 2. Shift.. :)

Valla GT5 çok kalas bence .Sürüş hissi yok hızı hissedemiyorsun.Shift 2yi al pişman olmayacaksın...

cupra ıcın xbox ve forza almak lazım abi,hem yenı sı hem eskısı var nfs kendını cok bozdu :)

pazar gununden berı oynuyorum gt5 sonunda ps3 aldım,oyun zevklı ama eskısıne oranla sankı koreltmısler bıraz,suan ıcın onlıne gt5 oynıcam dıye aldım yoksa xbox almayı dusunyodum forza ıcın ama cok fazla oynayan yok etrafımda.Forzada sesler araba cesıtlerı olsun cok daha ıyı gt5 den bence

pazar gununden berı oynuyorum gt5 sonunda ps3 aldım,oyun zevklı ama eskısıne oranla sankı koreltmısler bıraz,suan ıcın onlıne gt5 oynıcam dıye aldım yoksa xbox almayı dusunyodum forza ıcın ama cok fazla oynayan yok etrafımda.Forzada sesler araba cesıtlerı olsun cok daha ıyı gt5 den bence

forza sadece xbox ta mı var

evet gt nasıl sony ıcınse forzada xbox ...

canocanım eksıden berı oynayan adam benı anlıyor ya onada sukur :)

Geri
Üst Alt