Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

new seat ibiza style plus 1.2 tsi FR görünümüne kavuştu :)

Ufak dokunuşlar ne kadar değiştiriyor aracın görüntüsünü çok başarılı olmuş ellerinize sağlık

kurye ile elden teslime verildi

hocam süper olmuş. şu alt panjuruda yukarıdaki panjura yaptığın gibi yanlarını kırmızı yapsan nasıl durur acaba.

kazqasız belasız gunlerde kullanın renk uyumu harıka olmus emegınıze kesenıze saglık

Mrb arkadaşlar bilemiyorum doğru yerde mi konu açtım ama yeni almış olduğum aracım için bir kaç değişiklik yaptım ufak bir FR görünümü katmaya çalıştık :) bir kaç eksiği olmakla beraber ilerleyen zamanlarda devamı olacak,
Yapmış olduklarım;
Ön ve arka plaka kısmı arka kısmı siyah mat kaplama
Arka stop siyah çerçeve kaplama
Ön panjur nikelajı parlak kırmızıya kaplama
Dikiz aynaları parlak kırmızıya kaplama
Olmazsa olmaz SCW sticker ve Hello Kitty Baby in car sticker imiz
Ön panjur ve arka bagaj FR amblemi
Gizli özellik olarak;
Amerikan parklar
Kadran selamlama
Kronometre
Pilot park
Yağmurda otomatik kapanır kapı camları
Sellektör ile birlikte yanıp sönen sisler
şimdilik bukadar dediğim gibi ilerleryen zamanlarda öncelikle isteğim aracı basmak veya yay kullanmak, kaliper kapağı veya spray boya ile boyamak gibi fikirlerimi paylaşacağım şimdiden tşk ederim vermiş verecek olduğunuz ilgi ve tepkiye önerilere fikirlere

Hayırlı akşamlar
eline sağlık kesene bereket yalnız garantiyi bozmaz inş :)

araciniz gayet guzel olmus masallah.
bende aracimi alirken hep yakit hesabi yapip gidip 2015 tdi ref plus ibiza aldim.
ama aklimda hep 1.2 style plus + bi xenon vardi.
sormasi ayip araci kaca mal ettiniz ve yakit tuketimi ile ilgili foto vs varsa atabilirmisiniz.
tdi 50700 bu arada ;)benden baskada alan yok galiba formda ;)))
mrb kardesım pek fazla gezen eden bırı degılım ısımın yogunlugundan dolayı fırsat buldukca esım ve ufaklıkla gezıyoruz zaman zaman bu yuzden dısel dusunmedım bende arada kı yaklasık 8000 lıralık farkı gorunce suan ıcın ortalama tukedım 8.3 du bugun gordugum yaklasık 1800 km fılan aracım muhtemelen daha da duser dıye tahmın edıyorum ama dedıgım gıbı 35/40 krs arası benım ıcın ıdeal suan ıcın belkı daha sonra kısmet olursa leon tdı dusunebılırım bıraz kucul geldıgı ıcın buarada aracı 2015 aralık 15 de teslım aldım style + plus paket 48100 ıdı 46300 e anlastım 25bın pesın kalanı kredı cektım 1100x24ay oduyorum
[doublepost=1460644384,1460644288][/doublepost]
Maşallah güzel uygulamalar olmuş difizör ve çift çıkış + spolier tamamlar aracı :)
aynen dedıklerınız aklımda ama hem maddı yonden hemde fazla orjınallıgını bozmaması yonunden oynamak ıstemıyorum pek fazla sadelıkten yanayım bıraz :D tskler yıne de fıkırlerın ıcın aklımın bı ucunde duracak
[doublepost=1460644439][/doublepost]
hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. .
eyvallah Allah razı olsun cumlemız ıcın kazasız belasız kullanmak nasıp eder ıns
[doublepost=1460644496][/doublepost]
çok yakışıklı olmuş kerata.
maşallah...
eyvallah sayın kireç tşkler :D
[doublepost=1460644581][/doublepost]
Ufak dokunuşlar ne kadar değiştiriyor aracın görüntüsünü çok başarılı olmuş ellerinize sağlık

kurye ile elden teslime verildi
evet dedıgınız gıbı ufak dokunuslar tamamen farkındalık yaratıyor dun yolda bır arac kafasını camdan cıkartıp aracı suzmus kardesım farketmıs yanda :D
[doublepost=1460644706][/doublepost]
hocam süper olmuş. şu alt panjuruda yukarıdaki panjura yaptığın gibi yanlarını kırmızı yapsan nasıl durur acaba.
dusunmedım deıl kardesım ama oan ısı yapan ustaya pek ısınamadım buyuzden yaptırmak ıstemedım arka tarafıda ufak tefek parcalar la yaptıgı ıcın bıran once cıkarmak ıstedım kısmet olurda kendım yapıcam kırmızı dıkkat cekecegını dusunuyorum aslında mat sıyah ıle devam edecektım ama kırmızı daha dıkkat ceker dıye dusunuyrum senınde dusundugun gıbı
[doublepost=1460644786][/doublepost]
kazqasız belasız gunlerde kullanın renk uyumu harıka olmus emegınıze kesenıze saglık
tşk ederım pıllı cok saol aynı dıleklerın senın ıcın de gecerlı kardesım
[doublepost=1460644868][/doublepost]
eline sağlık kesene bereket yalnız garantiyi bozmaz inş :)
yanı acıkcası garantıyı bozacagını dusundugum bır sey yapmadım dıye tahmın edıyorum mekanık olarak elektronık olarak oynama yok :D buyuzden sadece yuzeysel olarak dokunuslar yaptım garantı sıkıntı cıkarmasın dıye artık kısmet gerısı :D

Kırmızı nasıl durur diye düşünüyordum bende karşıma çıktı masallah çok güzel olmuş elinize sağlık :)

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kırmızı nasıl durur diye düşünüyordum bende karşıma çıktı masallah çok güzel olmuş elinize sağlık :)

eyvallah kardesım renk konusunda bende cok kararsız kaldım yaklasık 4 renk dusunuyordum ama kırmızı candır dedım beyaz ve kırmızı asktır dedım devamı da bu sekılde cıktı :D

eyvallah kardesım renk konusunda bende cok kararsız kaldım yaklasık 4 renk dusunuyordum ama kırmızı candır dedım beyaz ve kırmızı asktır dedım devamı da bu sekılde cıktı :D
Efsane olmuş tekrardan maşallah bende mavi kırmızı arasında gidip geliyordum kırmızı baya hoşuma gitti :)

Geri
Üst Alt