Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

net hız yardım

yıllarca sınırsız kullandım max. 1-2gb indirdim yıllarca sonunda limitliye geçtim hayırlı bişi yaparak..

yıllarca sınırsız kullandım max. 1-2gb indirdim yıllarca sonunda limitliye geçtim hayırlı bişi yaparak..

Helal nea yiğit abi :D
Ben 1 yıl uzaktan eğitim okuyucam o yüzden sınırsıza cevirdim yoksa hep limitli idi rahattım bakalım sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum bununda :D

benim sınırsız 45.25 lira

benim de 8megabit sınırsız su an download ım 167gb hızı daha 4 gün once 512 ye düşürdüler:)

En ucuz ben kullanıyorum galiba.Sınırsız 512 gb fiatı güzel 15 tl aylık fakat benimki ttnet değil, kablo net.Kablolu tv yayınından alıyorum ve aileye yetiyor.

ttnette sınırsız kullansan bile kaç gb veri indirdiğimizi nereden öğreniyoruz? Yada kotasız kullanıcılar öğrenebiliyor mu?

ben kotayı 2 gün sonra doldurdum 512 kb düşürdüler :D

Geri
Üst Alt