Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

neden TSİ :)

görünen köy klavuz istemez yunus emre :D gerçekten basmadıkça az yakıyor.

abi birde bunda kullanılan benzn faktörü var. babam bu konuya aşırı itina gösteriyor. genelde benzini sivrihisardan geçerken şöförler odasının istasyonundan alıyor ve gerçekten oradan aldıım yakıt eskişehir içinde aldığımdan daha fazla km gidiyor ve araç daha rahat çalışıyor.

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

tsi bence çok iyi bir motor ama kullanımla da alakalı.ben 1.6 ile uzun yolda 10-11 lt. yakarken 6lt. yakanlarda oluyor.
Leon tsi gerçekten zayıflığı bırak güçlü hissettiriyor ama 1.4 passat tsi için aynı şeyi diyemem.Hantal kalıyor.

kullandınmı hiç yoksa kullanmadığı halde öyle olabileceğini iddia edenleremi bakıyorsun :) böyle bir durum yok ortalıkta.

abi birde bunda kullanılan benzn faktörü var. babam bu konuya aşırı itina gösteriyor. genelde benzini sivrihisardan geçerken şöförler odasının istasyonundan alıyor ve gerçekten oradan aldıım yakıt eskişehir içinde aldığımdan daha fazla km gidiyor ve araç daha rahat çalışıyor.

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

kullandınmı hiç yoksa kullanmadığı halde öyle olabileceğini iddia edenleremi bakıyorsun :) böyle bir durum yok ortalıkta.

çok kullandım abimde var

hantallık görüşü tamamen neye göre baktığına bağlıdır.

sonuç olarak rakiplerinin hiç birisi bundaki seriliğe sahip değil. rakiplerini geçtim bir çok C segmenti sahip değil ki ağırlık olarak bile 2 gömlek yukarıda bir araç.

turbo ve 6 ileri, daha ne olsun ki. Güzel değerler.

Geri
Üst Alt