Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

neden tüm leonlar aynı renk?

ben ibizayı sarı alcaktım hatta ellerinde de vardı ama sonra caydım taksici gibi olur diye.

beyazı opsiyonladık ama o akşam başka bayi benim opsiyonladıgım ibizayı satmış tiko parayla.

Bana da yaptıkları yanlışlık yuzunden biraz daha indirim yapmışlardı sağolsunlar ve siyah almıştım =) Çok memnunum.

Fakat bakımı çok zor.

siyah iyidir hoştur ama illallah dedittirir. o yüzden en temizi metalik gri 1 ay yıkama banamısın demez:D

zevkler tartışılmaz ama bende siyah derim gün ışıgındaki alımı bana yetiyor :) bence renk ayırmaksızın kir her renkte kendini belli ediyor.kapınızı,bagajınızı,camınızı açarken sonuçta aynı toz,pisliği görüp,ugraşıyoruz...

Araba dediğin siyah olur. Patron adam siyah giyer siyah sürer.

Koyun koyun bmwleri:) Hastasıyım o rengin. Hatta eski coupe cabrioların da hastasıyım. Nickimdeki cc de ordan geliyo:)

Geri
Üst Alt