Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

neden tüm leonlar aynı renk?

kırmızılar da metalik renk değil miydi. ??

Spor bir arabayı dahada sporlaştırıp,güzelleştiren renk siyah ve kırmızıdır..İnsanların böylesine çekici bir arabayı alırken tercih ettiği renk çoğunlukla siyah ve kırmızı oluyor düşüncesindeyim...Folyo ile arabaya güzel şeyler yapılabildiği için ve kendini çok güzel gösterdiği için Beyaz renkte revaçta...

2008 de beyazını doğuş oto showroom da görünce resmen dibim düştü...Aklımda ozamana kdr hep bütün leonlar siyahtır imajı vardı..Kaldıki reklam filmindeki arabada siyahtı...Beyazını mutlaka almalym dedim,kısmet oldu aldık...Şimdide gttk mat beyaz yaptık...Bakalım seneye rengi ne olur bilinmez :)

ben ibiza için konusucam ben beyaz üzerinde cok fazla oynama yapıldığı ve yapıdığında cok göze battığı için hosuma gidiyor ve en önemlisi çizikleri belli etmemesi bakımı bir siyah kadar zordur diye düşünüyorum ama cok dikkat cekiyor nazar değme ihtimali yüksek :D

2008 de beyazını doğuş oto showroom da görünce resmen dibim düştü...Aklımda ozamana kdr hep bütün leonlar siyahtır imajı vardı..Kaldıki reklam filmindeki arabada siyahtı...Beyazını mutlaka almalym dedim,kısmet oldu aldık...Şimdide gttk mat beyaz yaptık...Bakalım seneye rengi ne olur bilinmez :)

seneye de buz beyazı yapmayasın usta:)

Valla ben siyah istiyodum siyah aldım. Çok ta iyi yaptım bence. Bir coupe bmw alcak olsam , parlament mavi olsun derdim ama leon için bence siyah guzel. :)

seneye de buz beyazı yapmayasın usta:)

Valla ben siyah istiyodum siyah aldım. Çok ta iyi yaptım bence. Bir coupe bmw alcak olsam , parlament mavi olsun derdim ama leon için bence siyah guzel. :)

:) bundan daha bi beyaz yoktur sanırım...bi beyaz arabanın yanında resmini çekp koyucam

Geri
Üst Alt